Як відновити звуковий драйвер.

Установка і оновлення драйверів - це дуже важливий процес, який необхідно виконувати після завантаження нової операційної системи. Підібрати підходящий комплект файлів можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте встановити «рідний» драйвер для вашої звукової карти. Використовуйте диск, що йде в комплекті з комп'ютером. Якщо в системному блоці встановлена інтегрована в материнську плату звукова карта, то драйвера для неї можуть перебувати на диску від материнської плати.
2
Якщо ж таких дисків у вас немає, то підключіться до інтернету і відвідайте сайт виробника даної моделі звукового адаптера або материнської плати. Скачайте звідти комплект файлів, відповідний до ваших пристроям. Відкрийте властивості меню «Мій комп'ютер» і перейдіть в диспетчер пристроїв.
3
Тепер знайдіть назву звукового адаптера і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт "Оновити драйвери». У розгорнулося меню клікніть по пункту «Установка з вказаного місця». Тепер вкажіть папку, в яку ви зберегли викачані файли. Рекомендують попередньо отримувати дані з архіву.
4
На жаль, не завжди вдається правильно підібрати самостійно необхідні драйвери. Скачайте утиліту Sam Drivers, яка призначена для автоматичного підбору і установки підходящих драйверів для більшості пристроїв. Запустіть цю програму і виберіть параметр Driver Install Assistance.
5
Тепер почекайте якийсь час, щоб утиліта могла просканувати підключені пристрої і знайти до них підходящі комплекти файлів. Після завершення цієї процедури встановіть галочки біля пунктів Audio New і Audio Other. Тепер натисніть кнопку «Встановити вибрані комплекти (2)». У розгорнулося меню вкажіть пункт «Тиха установка».
6
Зачекайте, поки завершиться процес оновлення файлів. Перезавантажте комп'ютер. Перевірте працездатність звукової карти. Відкрийте встановлену програму, значок якої повинен з'явитися в системному треї. Налаштуйте параметри роботи звукового адаптера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IXmfSmKD4Vk
Під час експлуатації комп'ютера по частині мультимедійного вмісту настройки звуку змінюються зі стандартних значень. Це не завжди добре позначається на роботі адаптера.
Вам знадобиться
  • Підключення до інтернету.
Інструкція
1
Видаліть драйвера для вашої звукової карти зі списку інстальованих у системі програм в панелі управління вашим комп'ютером. Перезавантажте комп'ютер, після чого виконайте на всякий випадок чистку реєстру операційної системи, скориставшись спеціально призначеними для цього утилітами, які можна знайти в інтернеті.
2
Ви також можете очистити реєстр від записів вручну в разі наявності у вас навичок роботи з ним, однак рекомендується перед цим створити копію робочої конфігурації системи.
3
Скачайте останню стабільну версію драйверів для вашої звукової карти з офіційного сайту виробника пристрою, після чого встановіть їх на ваш комп'ютер за допомогою майстра установки устаткування, або просто запустивши завантажений інсталятор програмного забезпечення. Перезавантажте комп'ютер, після чого настройки звуку повернуться в первинний стан.
4
Якщо ви не хочете займатися перевстановлення драйверів звукового адаптера, поверніть настройки звуку за замовчуванням за допомогою відкату стану операційної системи. Ця дія варто виконати лише в тому випадку, якщо з моменту установки драйвера звукової карти до поточної дати не було вироблено будь-яких значимих змін, оскільки всі вони відмінятися.
5
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до списку стандартних утиліт. Виберіть відновлення операційної системи, ознайомтеся з основними моментами виконання даної операції.
6
Збережіть користувача файли і настройки конфігурацій програм, які надалі вам доведеться перевстановити або налаштувати, запустіть відновлення системи, вказавши дату, максимально наближену до часу внесення зміни до настройки звукового адаптера. Дочекайтеся перезавантаження комп'ютера і перевірте роботу звуку.
Корисна порада
Частіше виконуйте збереження системних параметрів перед внесенням змін.