Як запустити караоке на комп'ютері.

Непрофесійне виконання популярних пісень під звукову фонограму з субтитрами - дуже популярне сьогодні розвага, що позначається японським словом «караоке». Спеціалізовані фонограми і субтитри створюються і поширюються як на комерційній основі, так і простими ентузіастами. Зрозуміло, відтворення караоке можливо і з використанням комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо твір зберігається у форматі звичайного відеофайлу з накладеними на нього субтитрами, то запустити його можна за допомогою будь-якого відеоплеєра, встановленого у вашій системі. Як правило, для цього достатньо двічі клацнути по файлу. Якщо ці файли записані на оптичний диск, то після вставки його в пристрій читання вашого комп'ютера буде запущено або меню цього диска, або пропозицію відтворити файли стандартним відеопрогравачем операційної системи.
2
Якщо це караоке-диск, записаний на DVD-носій, то після установки його в пристрій читання на екрані комп'ютера з'явиться меню, в якому треба вибрати опцію відтворення. DVD-диски з караоке, як правило, готові до роботи на комп'ютері і містять необхідне програмне забезпечення, яке запускається або встановлюється в автоматичному режимі.
3
Якщо файли караоке завантажені з інтернету, то для їх відтворення може знадобитися спеціальний програвач, який можна теж завантажити з мережі. Наприклад, для відтворення KAR-файлів, можна встановити додаток Karaoke Galaxy Player, скачавши його з сайту karaoke.ru. Крім нього для відтворення караоке можна використовувати VanBasco Karplayer, Creative RealOrche, Karma 2008 та інші.
4
Можна взагалі обійтися одним тільки браузером, якщо скористатися сервісами сайтів, які дозволяють виконувати караоке в режимі онлайн. Для цього просто клацніть посилання з назвою потрібної пісні, і в новому вікні почнеться відтворення через інтерактивний плеєр, вбудований в сторінку сайту. Єдина вимога - в браузері повинна бути включена підтримка JavaScript-сценаріїв.
5
При виконанні вам знадобиться мікрофон - підключіть його у відповідне гніздо на корпусі комп'ютера. Крім піктограми і зображенням мікрофона воно має бути зазначено кольоровим маркуванням - мікрофону відповідає рожевий колір, а зеленим позначається гніздо для підключення навушників.
З деяких пір караоке стало популярним на всякого роду святах. Причому співати в мікрофон люблять не тільки молоді люди, але й діти, люди середнього віку, пенсіонери. Таке ж розвага можна влаштувати і у себе вдома. Достатньо мати персональний комп'ютер з встановленою на ньому програмою програвач-караоке, колонки, мікрофон і диск .
Інструкція
1
Диск можна придбати в магазині, можна завантажити диск з інтернету, а можна створити його самостійно. Для цього скористайтеся звичайною програмою запису диска з даними, яка встановлена на вашому комп'ютері. Відкрийте у вікні проекту файли караоке, які ви вибрали для запису. Запишіть диск. На стандартну болванку можна записати кілька сот пісень. Для програвання диска просто вставте його в дисковод і відкрийте в програвачі караоке.
2
Якщо ви хочете, щоб програвач програвав всі мелодії автоматично, то вам треба створити автоматично запускається караоке-диск. Для цього створіть текстовий файл autorun.inf, запишіть в нього рядок команди: [autorun] open="C: Program FilesKaraoke GALAXYPlayerGalakar.exe" best.lst (варіант для програвача Karaoke GALAXY. Якщо у вас інший програвач, підставте туди свої дані) .
3
Потім помістіть цей текстовий файл в проект і натисніть кнопку «Записати». Тепер при відкриванні диска програвач буде автоматично відкривати плей-лист і програвати всі пісні з диска.
4
Крім того, ви можете створити абсолютно самостійний диск-караоке з улюбленими піснями. Для цього вам знадобиться програма KarMaker. Скачайте з інтернету файли з улюбленими піснями з розширенням kar або mid. Скачайте і встановіть на комп'ютер програму KarMaker.
5
Запустіть програму, виберіть у верхньому меню вкладку «Файл», натисніть «Відкрити», потім виберіть будь-яку пісню з списку, знову натисніть «Відкрити».
6
Програма відобразить мелодію і текст пісні, який вам треба розбити на склади так, як ця пісня буде виконуватися. Зайдіть у вкладку Lyrics (Вірші), натисніть на кнопку, яка зображує дискету зі стрілкою вгору, виберіть файл з потрібним текстом пісні, натисніть «відкрити». Програма завантажить текст, який ви розіб'єте так, як вважаєте за потрібне. Збережіть зміни і запишіть диск на болванку за допомогою програми запису дисків.
7
Програвати диск потрібно за допомогою програми караоке-програвача.