Як відкрити будинок престарілих. будинок престарілих відкрити в Україні.

Про жахи державних будинків престарілих чули всі. Багато чого з цього, звичайно, не відповідає дійсності (особливо останнім часом). Але як допомогти тим громадянам, які на схилі років не можуть вже підтримувати свій побут у належному стані і при цьому не хочуть обтяжувати оточуючих. Що робити, якщо державні будинку престарілих або закриті, або переповнені? Вихід - відкриття пансіонату для літніх людей на комерційній основі.
Інструкція
1
Зареєструйте юридична особа в податкових органах. Отримайте свідоцтво про реєстрацію та коди статистики (85.32). Зареєструйте друк в Московській реєстраційній палаті. Крім цього, вам буде потрібно і ліцензія на надання медичних послуг, яку ви зможете отримати в Департаменті охорони здоров'я тільки в тому випадку, якщо у вас або у ваших співробітників буде відповідна освіта.
2
Узгодьте з Департаментом соціального захисту населення та Пенсійним Фондом всі вимоги, пропоновані до організацій такого роду. Зазвичай це питання потреби у вашому регіоні в місцях в подібних установах і питання перерахування пенсії ваших підопічних на ваш рахунок (якщо ви не збираєтеся організовувати будинок престарілих для батьків забезпечених громадян).
3
Купуйте або візьміть в оренду порожній будинок або занедбаний табір (базу відпочинку), але перед цим обов'язково перевірте, де знаходиться їх справжній власник. Важливо, щоб передбачувана кількість місць у будинку престарілих відповідало заявленому вами в Департаменті соцзахисту. Крім цього, від цього буде залежати і скільки штатних і позаштатних одиниць обслуговуючого персоналу вам буде потрібно. Зареєструйте угоду купівлі-продажу або договір оренди та акт прийому-передачі у Федеральній реєстраційній службі та податкових органах.
4
З кожним претендентом на посади в пансіонаті (покоївки, лікарі, медсестри, кухаря, технічний персонал) обов'язково проведіть особисту співбесіду, щоб з'ясувати, що за людина перед вами. Буває й таке, що на роботу і в державні, і в приватні будинку престарілих влаштовуються люди з непогашеною судимістю або ховаються від закону. Тому вам варто уважно вивчити документи новоприбулих претендентів.
5
переплановується приміщення таким чином, щоб у кожній з кімнат для літніх людей проживало не більше 2-х чоловік. У пансіонаті повинна бути і загальна кімната для проведення дозвілля, занять спортом і танцями (щось на зразок симбіозу актового і тренувального залу). Їдальня повинна бути спроектована таким чином, щоб протягом дня можна було вільно організувати трьох-чотириразове харчування без черг до посадочних місць. У будинку повинен бути передбачений хороший медкабінет з усім необхідним обладнанням. Узгодьте з Росспоживнаглядом технічну організацію вашого будинку престарілих.
6
Якщо є фінансова можливість, розмістіть в кожній кімнаті (або хоча б на кожному поверсі) по телевізору. Холодильник повинен бути в кожній кімнаті в будь-якому випадку. Не влаштовуйте зі свого будинку філія лікарні або пенітенціарної установи: нехай ваші постояльці зустрічаються зі своїми родичами в своїх кімнатах, а не в гостьовій.
7
Так як проживання в комерційному пансіонаті - задоволення для людей похилого віку не з дешевих, тому ви повинні розмістити рекламу про відкриття нового закладу такого типу в більш-менш солідних журналах і газетах. Хоча, якщо ви плануєте відкрити своїми силами майже безкоштовний пансіонат, то є сенс дати оголошення і в масові видання, а також в інтернеті.
8
Щоб громадяни похилого віку змогли оселитися у вашому пансіонаті, вам необхідно укласти договір з ними (або їх родичами, під чиєю опікою вони знаходяться) і отримати такі документи: - заяву; - паспорт, СНІЛС, ІПН; - довідку про інвалідність і завірена копія програми реабілітації (якщо є); - завірену копію медичного страхового поліса, завірену копію медичної карти, медичний огляд; - довідку про розмір пенсійних відрахувань за останній месяц.Заявітель повинен підписати документи: - акт матеріально-побутового обстеження приміщення будинки престарілих; - правила внутрішнього розпорядку і порядок прийому, змісту та виписки з будинку престарілих.