Як навчити малювати портрет.

Нерідко, коли діти малюють портрет людини, вони забувають пропорції обличчя (вірніше, не звертають на це увагу) і взагалі, можуть загубитися в чистому аркуші, не знаючи, як і де малювати. Для цього потрібно допомогти дитині, розповісти про основні кроки.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
По-перше, розташуйте аркуш паперу або альбом вертикально. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк портрет а. Трохи вище центру намалюйте овал, це буде голова людини. Звичайно, форма голови у людей різна, але на це ви звернете увагу вашої дитини вже після, коли він знову проявить інтерес до портрет у.
2
Тепер намалюйте шию людина і плечі. На обличчі зробіть розмітку. Це потрібно для того, щоб риси обличчя вийшли «правильними» і все було на своїх місцях. Розділіть особа навпіл вертикальною лінією. Тепер розділіть особа двома горизонтальними лініями на три частини. На першому, верхньої лінії намалюйте брови. Під ними розташуйте у вигляді овалів очі. Намалюйте в них райдужку і зіницю. Можна легко перевірити - на однаковому чи відстані очі від центру особи. Для цього олівцем виміряйте відстань від зіниці одного ока до середини особи, а потім від середини до іншого зіниці. Якщо потрібно - зробіть редагування малюнка.
3
Далі намалюйте вуха так, щоб вони розташовувалися між першою і другою горизонтальній лініями. Від брів намалюйте ніс, ведучи лінію від брови до нижньої горизонтальної лінії на обличчі. У нижній частині обличчя дугою позначте посмішку.
4
Тепер потрібно придумати людині зачіску і одягнути його в який-небудь костюм або плаття на розсуд дитини. Якщо портрет малюють чийсь, то надайте йому характерні риси і атрибути людини - форма зачіски, веснянки, родимки, окуляри, сережки та інше. Тепер уже ластиком можна акуратно стерти допоміжні лінії на обличчі людини. Додайте за бажанням вії, намалюйте більш повні губи. Потім виконайте малюнок в кольорі, використовуючи кольорові олівці або фарби. Фломастери не надто підходять для цієї роботи, так як залишають відразу чіткий колір, не піддається виправленню. Портрет готовий!
Зверніть увагу
Як навчити дитину малювати фарбами. Один з основних навичок, який допомагає дитині розвивати мову і покращує емоційний стан - малювання. За даними статистики діти в дитячих садках та школах набагато частіше малюють людини. Статті для дорослих про те, як правильно намалювати людини, а також про те, як потрібно малювати обличчя, не підходять.
Корисна порада
Дуже часто дитина просить навчити його намалювати людини. Як цей зробити? Для початку слід запастися терпінням. Щоб навчити дитину малювати людини, вам знадобиться час і наочний матеріал. Інакше він і далі буде приходити до вас з проханням намалювати для нього чоловічка. Як навчити дитину малювати фарбами. Малювання фарбами може стати улюбленою грою для вашого малюка.