Як зшити ведмедика.

Загальнодоступні матеріали і найпростіші інструменти дозволяють кожному бажаючому, навіть новачкові, без будь-яких істотних витрат досить легко і успішно оволодіти мистецтвом шиття красивих м'яких іграшок.
Вам знадобиться
  • Клаптик синтетичного коротковорсового хутра двох кольорів, трохи тканини.
Інструкція
1
Зробимо заготовки: тулуб - 2 деталі, черевце - 2 деталі, голова - 2 деталі, лоб - 1 деталь, вухо - 4 деталі, ніс - 2 деталі, лапа - 4 деталі, ступня - 2 деталі, подушечка для лап - 4 деталі, кігті - 4 деталі. З хутра світлих тонів робіть голову, лоб, вуха (2 деталі), тулуб, черевце, ступні (2 деталі); з темного хутра - вуха (2 деталі), ніс; з щільної коричневої тканини - подушечки на кігті і лапи.
2
Голова. Деталь носа пришийте до кожної деталі голови з означеної на кресленні лінії. Зшийте нижню частину голови до лінії шиї. Між двома частинами голови від з'єднайте частими косими стібками ушийте лоб. Виверніть голову, набийте наповнювачем, починаючи з носа.
3
Тулуб. З'єднайте попарно деталі черевця з деталями тулуба, зшийте нижню і верхню боку ніг, залишивши незашітим отвір для ступні. Зшийте ступні, нашейте на них по відзначеному контуру круглу деталь (подушечку) з сукна. Ступні ушийте в отвори на кінцях ніг. Зшийте обидві деталі тулуба по середньої лінії, залишивши отвір по лінії шиї. Виверніть тулуб і набийте. Пришити до тулуба голову, почергово боку голови і тулуба проколюйте голкою по лінії шиї.
Зверніть увагу
Для того, щоб ведмідь вийшов більш реалістичним, робіть його з натурального хутра.
Корисна порада
Щоб дитині було цікавіше з ним грати, ушийте в нього пискавку.