Як редагувати файл hosts.

Існує кілька вірусів, блокують доступ до певний інтернет-ресурсів. Зазвичай вони зачіпають найбільш популярні соціальні мережі та подібні їм сайти. Найчастіше, видалення цього вірусу зводиться до зміни єдиного файлу .
Інструкція
1
Якщо ви з якихось причин не можете відкрити наступні сайти: mail.ru, odnoklassniki.ru, vkontakte.ru, vk.com, значить вам необхідно змінити, вірніше очистити, файл host. Відкрийте меню «Мій комп'ютер», натиснувши одночасно клавіші «Пуск» і E.
2
Тепер відкрийте список папок, розташованих на системному розділі жорсткого диска. Перейдіть в каталог Windows. Тепер знайдіть і відкрийте папку System32. Перейдіть до папки Drivers і відкрийте каталог etc. Знайдіть файл host, що не має розширення. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою».
3
Тепер виберіть програму «Блокнот» і натисніть кнопку «Ок». Видаліть весь вміст даного файлу , натиснувши клавіші Ctrl і A, а потім - Delete. Збережіть, натиснувши клавіші Ctrl і S. Закрийте його. Якщо з'явилося повідомлення про те, що ви не маєте прав доступу до даного файлу, то закрийте файл host без збереження. Клікніть ще раз по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Запуск від імені Адміністратора». Повторіть алгоритм, описаний вище.
4
Якщо ж і таким чином вам не вдалося очистити вміст даного файлу , то просто видаліть його. У тому випадку, коли видалення файлу host неможливо, перезавантажте комп'ютер і утримуйте клавішу F8. У меню, вкажіть пункт «Безпечний режим Windows». Виконайте процедуру очищення потрібного файлу так, як це описано в третьому кроці.
5
Якщо ви почистили файл host, а доступ до ресурсів так і не з'явився, то повторіть алгоритм входу в папку etc. Тепер відкрийте властивості папки і перейдіть у вкладку «Вид». Встановіть прапорець навпроти параметра «Показувати приховані файли і папки». Якщо після активації даного пункту ви побачили ще один файл host, то виконаєте його очистку. Обов'язково перевірте ваш комп'ютер антивірусною програмою після виконання всіх вищеописаних процедур.