Як зробити візерунок на капот.

Зробити вашу машину особливою і яскравою серед сірого потоку машин можна за допомогою незвичайного візерунка на капоті автомобіля. Такий візерунок може відображати ваші захоплення або прихильності, а може переслідувач і практичну мету - закривати дефекти.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб прикраси - наклейки. Вони робляться з різних матеріалів: плівки звичайної, вінілової або карбонової. Карбонова плівка найміцніша, а й найдорожча. Їй можна просто обклеїти капот в один тон, наприклад, якщо машина червона, то капот можна зробити білим, якщо жовта - чорним. Можна наклеїти плівку у вигляді двох смужок, надавши машині спортивний вид. Смужки в цьому випадку клеяться по всій довжині кузова - від переднього до заднього бампера. Можна наклеїти їх строго по центру, можна змістити до однієї сторони. Можна поряд з широкою смужкою наклеїти тонку.
2
З плівки можна зробити і наклейку у вигляді будь-якого візерунка . Для цього вам доведеться звернутися в агентство, яке займається зовнішньою рекламою. Разом з менеджером підберіть або намалюйте візерунок, який ви хочете нанести. Ви можете принести і власні ескізи. Потім на спеціальному принтері такий малюнок збільшується і роздруковується на самоклеючій плівці. Клеїти плівку краще довірити співробітникам агентства, тому що матеріал цей примхливий і вимагає певних навичок. Але якщо ви вже самостійно тонували машину, то ви можете спробувати самим наклеїти плівку. Принцип тут той же, що і при тонування: на чисту знежирену поверхню розпорошите воду з пульверизатора і накладіть плівку, розрівнюючи її спеціальним скребком. Зручність прикраси плівкою полягає в тому, що її завжди можна зняти, поміняти на інший малюнок і спосіб цей досить бюджетний.
3
А ось аерографія вимагає професійного втручання. Звичайно, мальований авторський малюнок на машині виглядає як справжній живопис. Для нанесення малюнка вам треба звернутися в дизайн-студію, яка займається цим напрямком. Автомобіль доведеться залишити в сервісі на деякий час, адже робота ця довга і копітка. Малюнок виберіть той, який буде поєднуватися не тільки з основним кольором машини, але і буде відображати ваше особисте «я». Автомобілі з аерографією завжди притягують погляди, а от автовикрадачів вони частіше відлякують своєю індивідуальністю. І додаткового догляду такий малюнок не вимагає на відміну від плівки, машини з якими не можна мити на автоматичній мийці.