Як створити мережу через блютуз.

Мобільні телефони іноді використовують в якості пристрою для доступу в мережа інтернет. Досить часто з їх допомогою підключають до інтернету стаціонарні комп'ютери або ноутбуки.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили використовувати мобільний телефон як GPRS-модема, але у вас немає USB-кабелю, то скористайтеся для підключення до ноутбука мережа ю BlueTooth. В даному випадку вам буде потрібно наявність спеціального адаптера або вбудованого обладнання, призначеного для роботи з даною мережа ю. Виберіть і встановіть програму, яка буде потрібно для синхронізації мобільного телефону з ноутбуком.
2
Зазвичай використовують утиліту PC Suite. Виберіть версію програми, яка підходить до вашого мобільного телефону, наприклад Nokia PC Suite для телефонів Nokia. Тепер увімкніть функцію BlueTooth на мобільному телефоні і зробіть його видимим для інших пристроїв.
3
Тепер включите ноутбук і відкрийте меню «Пуск». Перейдіть в підменю "Пристрої та принтери». Натисніть кнопку «Додавання пристрою». Зачекайте, поки мобільний комп'ютер знайде ваш мобільний телефон. Виділіть його значок і натисніть кнопку «Додати». Тепер встановіть параметри роботи вашої BlueTooth мережі. Натисніть кнопку «Готово».
4
Запустіть програму Nokia PC Suite. Виберіть пункт «Підключення до інтернету». Налаштуйте це з'єднання таким же способом, як ви робили це при налаштуванні мобільного телефону для доступу до інтернету. Вкажіть точку доступу, логін і пароль вашого оператора.
5
Натисніть кнопку «Підключити» і почекайте, поки завершиться установка зв'язку з сервером. Пам'ятайте про те, що швидкість передачі даних по каналу BlueTooth достатня низька (до 1 Мбіт/с). Якщо ваш телефон підтримує стандарт 3G, то швидкість доступу ноутбука до інтернету буде значно нижче, ніж швидкість підключення мобільного телефону.
6
Для збільшення швидкості завантаження сторінок рекомендують використовувати комп'ютерні аналоги Java-додатків, наприклад Opera Mini. Це дозволить значно заощадити трафік, що дуже важливо, якщо ви не використовуєте безлімітний тариф.
Переваги бездротової мережі очевидні і не потребують доказів. З'єднання по «голубому зубу» поступається по функціональності Wi-Fi з'єднанню, але дозволяє користуватися практичними всіма можливостями локальної мережі. Особливо зручно створення Bluetooth-локальної мережі між комп'ютером і стільниковим телефоном або ноутбуком.
Вам знадобиться
  • Адаптер Bluetooth (у варіанті з ноутбуком - два адаптера), диск з драйверами і програмою Bluetooth.
Інструкція
1
Вимкніть адаптер Bluetooth на комп'ютері. Коректні програми для роботи з бездротовими мережами входять в сервіс-пак Windows починаючи з другої версії Windows XP, тому краще використовувати програмне забезпечення, що постачається разом з адаптером.
2
Підключіть адаптер до комп'ютера/комп'ютерам і встановіть драйвери і програмне забезпечення.
3
Перезавантажте комп'ютер/комп'ютери.
4
Вивчіть екран монітора - на нижній панелі інструментів повинна з'явитися іконка Bluetooth. Колір іконки залежить від стану підключення. Знайдіть також іконку My Bluetooth Places на робочому столі і в папці «Мій комп'ютер» і увійдіть в меню.
5
Виберіть Bluetooth Setup Wizard.
6
Перейдіть на вкладку «Доступ LAN» в «Свойствах сервісу». Підніміть прапорець на кнопці «Автоматично включати цей сервіс при кожному запуску Bluetooth».
7
Виберіть вкладку «Доступність» у вікні «Властивості пристрою» в меню «Мій Bluetooth». Підніміть прапорці на кнопці «Доступний для підключення» в блоці «Режим зв'язку», на рядку «Доступний для виявлення» в розділі «Режим пошуку» і на пункті «Приймає сполуки» в підрозділі «Режим сполучення».
8
Переконайтеся в тому, що включені (підняті прапорці) служби PIM Item Transfer/PIM Synchronization, File Transfer, Dial-Up Networking, Bluetooth Serial Port, Fax і Audio Gateway/Headset (при роботі з мобільним телефоном або КПК) . Обов'язково включіть функцію Allow other devices to access thr Internet/LAN via this computer.
9
Перезапустіть додаток Bluetooth на комп'ютері/комп'ютерах.
10
Проведіть пошук підключених пристроїв і відкрийте сервісне меню подвійним кліком миші на іконку спареного комп'ютера.
11
Введіть у поле «Код доступу» довільне значення. Повторіть це ж значення при запиті підключеного комп'ютера.
12
Натисніть іконку підключення LAN.
13
Залиште порожніми поля «Користувач» і «Пароль» у вікні «Підключення: Bluetooth LAP Connection».
14
Натисніть кнопку «Виклик» і дочекайтеся появи значка підключення в треї внизу. Мережа створена.
Зверніть увагу
Програмне забезпечення Bluetooth адаптерів, вироблених різними компаніями, практично ідентично і підтримується більшістю з них. Підтримка технології Bluetooth обмежена відстанню від 10 до 100 м в залежності від конкретної моделі адаптера.
Корисна порада
Визначити свій IP адреса можна натиснувши на значок підключення і перейшовши на вкладку «Відомості».