Як встановити підсвічування салону. Як встановити світлодіодна стрічка на машину.

Одним із сучасних видів тюнінга автомобіля є установка додаткового підсвічування салону . Стандартну підсвітку панелі приладів і яскравий обідок включеного прикурювача змінила нова світлодіодна підсвітка, як окремих панелей, так і всього салону машини.
Вам знадобиться
  • - світлодіодна стрічка;
  • - світлодіоди;
  • - двосторонній скотч;
  • - нейлонові стяжки.
Інструкція
1
Щоб зробити салон свого авто ексклюзивним і сучасним можна спробувати змінити його за допомогою додаткового підсвічування, використовуючи світлодіодні лампочки і стрічки. Завдяки тому, що світлодіоди практично унікальні за малому обсягу енергоспоживання, їх можна встановлювати в будь-яких місцях, вони споживають зовсім мало електроенергії і тому можуть застосовуватися в необмеженій кількості.
2
Світлодіодне підсвічування здатна не тільки перетворити салон, повністю змінивши його колір, але і додати унікальності за рахунок змішування і накладення декількох кольорів. Світлодіоди можна встановити на свій розсуд як підсвітку кнопок, педалей, рукоятки коробки перемикання передач, навколо замку запалювання. Найбільші естети встановлюють підсвітку на ручки та кишені дверей, а також на килимки підлоги.
3
Для установки такого підсвічування спочатку необхідно заміряти довжину всіх ділянок прокладки проводів, а потім зібрати проводку. Потім підключаємося до плафону. Підключатися можна не тільки до проводів, але й до самої лампочки.
4
Підсвічування горітиме тоді, як тільки загориться центральна лампа переднього плафона. Для повноти картини, підсвічуванням можна замінити стандартні лампочки. Так, наприклад, встановити діоди в обидва плафона світла салону .
5
Якщо ви вирішили зробити підсвітку салону , але не хочете радикальних змін, спробуйте для початку просто замінити лампи розжарення в стандартній підсвічуванні панелі приладів на світлодіоди. Таким чином при мінімальних затратах і ризик ви відразу побачите приголомшливий ефект.
6
Якщо ви сумніваєтеся, що власноруч тюнингований салон вам під силу, то в даний час послуги з установки підсвічування салону пропонують різні ательє тюнінгу. В таких ательє застосовують високоякісні матеріали і сучасні технології тюнінгу.
Зверніть увагу
Звертаючись до послуг професіоналів у сфері тюнінгу салону, ви можете замовити не тільки саму установку підсвічування, але і попередній оригінальний дизайнерський проект, розроблений спеціально для вас.
Корисна порада
Прокладаючи світлодіодну стрічку самостійно, намагайтеся уникати таких ділянок, де її легко буде зачепити ногами або руками.