Як зшити лисицю.

Изготовления в домашніх умовах красивих м'яких іграшок освоїти не важко. Треба тільки проявити інтерес, старання, терпіння, а також трохи фантазії. Техніку шиття слід освоювати поступово і не прагнути відразу прийматися за складні вироби. Найкращі вироби слід зберігати в якості зразків, а також для можливої виставкової експозиції.
Вам знадобиться
  • Синтетичний мелковорсовий хутро яскраво-жовтого або оранжевого кольорів, хутро білого кольору.
Інструкція
1
Робимо викрійку: 2 деталі тулуба, 2 деталі голови, 1 деталь чола, 2 деталі хвоста, 2 деталі кінчика хвоста, 4 деталі вуха, 2 деталі подглазніка. Послідовність виконання: голову, вуха (2 деталі), лоб, тулуб, хвіст робіть з жовтого або оранжевого хутра. Кінчик хвоста, вуха (2 деталі), подглазнікі - з білого.
2
Голова. Склавши деталі голови, зшийте нижню частину (ніс) від його верхнього підстави до шиї. В верхню частину голови ушийте лоб. Голову виверніть і набийте, починаючи з носа. Зшийте вушка, з'єднуючи деталі різного кольору. Виверніть і пришити до голові не набиваючи.
3
Тулуб. Обидві деталі тулуба зшийте, залишивши отвори по лінії шиї. Виверніть і набийте, починаючи з кінців лап. Пришийте голову.
Зверніть увагу
Немає ніякого сумніву, що робоче місце має бути добре освітлене. Недостатнє освітлення погіршує сприйняття світла, що може позначитися на якості виробу, знижує продуктивність праці.
Корисна порада
Робочі місце потрібно утримувати в чистоті і порядку, кожен інструмент повинен мати своє певне місце, не можна захаращувати робоче місце зайвими речами.