Як усунути текти басейну. знайти протечку вбассейне.

Однією з найпоширеніших технічних поломок басейну є витік води. Слід врахувати, що самостійний ремонт басейну можна проводити тільки в тому випадку, якщо ви будували басейн своїми руками і досконально знаєте його конструкцію. У всіх інших випадках для усунення течі в басейні рекомендується звертатися до професіоналів.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності протечкіПрі активно працюючою опалювальній системі або в жаркий період вода з басейну може просто випаровуватися. Поставте в басейн бочку таким чином, щоб її краї виступали з води на кілька сантиметрів. Наповніть бочку водою. Рівень води в бочці повинен збігатися з рівнем води у вашому басейні. Відзначте рівень води на стінці бочки за допомогою маркера. Порівняйте рівень води в басейні і в бочці по закінченні доби. Якщо рівень води в бочці виявиться більше, ніж рівень води в басейні, значить в басейні мається витік.
2
Знайдіть місце протечкіПроследіте протягом доби за швидкістю витоку води при включеній помпі. Занести всі результати вимірювань на папір. Бажано проводити вимірювання щогодини. Вимкніть систему циркуляції і проведіть аналогічні виміри. Порівняйте отримані результати.Еслі вода швидше йде з басейну при включеній помпі, то причина витоку, швидше за все, полягає в несправності системи водопостачання басейну . Найбільш уразливими місцями є: зворотний трубопровід, в місці з'єднання труби із задньою частиною порту, розташованого на стіні басейну ; фільтр, в місці проходу води через прокладку в голівці фільтра; всмоктуючий трубопровід шлакоотделітель, в місці з'єднання труби з шлакоотделітелем.Еслі втрата води однакова при виключеною і включеної помпі, швидше за все, витік відбувається в каркасі басейну . Найбільш вразливим місцем в конструкції басейну вважається гідростатичний запобіжний клапан, розташований на дні басейну , на основному зливі. Також, у басейнів з вініловим покриттям витік води з корпусу басейну може відбуватися в результаті утворення отвору в покритті. У бетонних басейнів можлива поява тріщин в основі.
3
Усуньте протечкуДля усунення протікання в трубопроводі необхідно провести тест на тиск в трубопровідній системі або використовувати спеціальну фарбу для тестування басейнів. Це необхідно для того, щоб точно встановити місце пробоїни. Потрапляючи в місце витоку, дана фарба залишає там мітку. Виявивши місце витоку води ви зможете усунути текти в басейні, замінивши пошкоджені деталі трубопровода.Для усунення течі в каркасі басейну необхідно злити з басейну всю воду. При необхідності, відремонтуйте або замініть гідроізоляцію басейну . Для ремонту каркаса бетонного басейну можна застосувати спеціальні ПВХ-мембрани, що кріпляться поверх протікання або скористатися герметиками, розробленими спеціально для басейнів.