Як вибрати металочерепицю.

Привабливий зовнішній вигляд металочерепиці робить її одним з найбільш популярних покрівельних матеріалів. При виборі матеріалів для покрівлі слід враховувати, що дане придбання робиться не на один року, а на десятиліття. Тому до вибору металочерепиці необхідно підійти з усією відповідальністю.
Інструкція
1
Оберіть виробника металлочерепіциСледует врахувати, що вартість металллочерепіцу відомих марок буде, в середньому, чи не 5-10% вище, ніж у маловідомих виробників. Однак це різниця в ціні служить певною гарантією того, що дана черепиця була проведена на сучасному обладнанні та з якісного матеріалу. Перевірте маркування листів металочерепиці. Переконайтеся в тому, що на маркуванні зазначено номер і бренд. Уточніть наявність аксесуарів для монтажу.
2
З'ясуйте терміни гарантії проізводітеляГарантійние терміни на металочерепицю можуть суттєво відрізнятися в залежності від виробника. Максимальний гарантійний термін - до 15 років - дається на металочерепицю з полімерними покриттями, зробленими на основі поліуретану. Максимальний термін гарантії на металочерепицю з поліестеровим покриттям складає 10 років.
3
Зверніть увагу на товщину сталевого листа. Сталевий лист покладений в основу металочерепиці. Міжнародний стандарт товщини стали металочерепиці - не менше 0,5 мм.
4
Уважно розгляньте покриття металочерепиці. Якісне покриття сталевого листа продовжить термін його служби і запобіжить швидка поява іржі. Покриття листа має складатися з пасивуючого шару, грунтовки і полімерного покриття. Переконатися в наявності всіх шарів можна взявши у продавця зразок продукції.
5
Приділіть увагу профілем металочерепиці. Попросіть продавця зістикувати кілька аркушів. Зверніть увагу на поперечні і поздовжні стики - вони не повинні бути помітні. Слід пам'ятати, що від профілю металочерепиці буде залежати не тільки зовнішній вигляд вашої покрівлі, але й технічні вимоги до її монтажу.
6
Оберіть колір металлочерепіциВибор кольору металочерепиці залежить від дизайну будинку і ваших особистих переваг. Однак, слід врахувати, що металочерепиця темних тонів схильна вицвітання на сонці і, до того ж, може сильно нагріватися в теплі дні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JPuToz4MPXc