Як запустити swf гри. запуск flash ігор не в бараузере.

Flash-анімація на сьогоднішній день займає далеко не останнє місце в індустрії побудови сайтів і відображення графіки. Новий формат анімаційних роликів, swf, може відкриватися будь-яким сучасним браузером, т.к. технологія flash створена для роботи з усіма видами браузерів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - будь-який інтернет-браузер;
  • - Kmplayer.
Інструкція
1
Дослівний переклад swf (ShockWave Flash) - «Флеш ударної хвилі». Виходячи з цього, можна підозрювати, якою популярністю користується даний напрямок анімації. Тому будь-який сучасний браузер, що працює під Windows, Unix- системами, здатний відображати swf.
2
Щоб переглянути swf-анімацію необхідно встановити останню версію інтернет-браузера, зробити це можливо на офіційному сайті компанії. До браузеру буде потрібно завантажити додатковий плагін - Adobe Flash Player. Варто відзначити, що для браузера Google Chrome даний плагін не знадобиться, т.к. він вже вмонтований до складу програми, під час оновлення браузера відбувається автоматичне оновлення цього плагіна.
3
Натисніть правою кнопкою на файлі анімації і виберіть з контекстного меню пункт «Відкрити за допомогою», якщо серед запропонованих варіантів не буде чоловіка з встановлених вами браузерів, натисніть «Вибрати програму».
4
У вікні, виберіть підходящу програму, якщо її немає в цьому списку, натисніть кнопку «Огляд». Вкажіть шлях до виконуваного файлу програми та натисніть кнопку «Відкрити». У вікні вибору програми поставте галочку напроти пункту «Використовувати її для всіх типів такого типу».
5
Також файли swf-формату можна відкрити за допомогою будь-якого відеопро програвача , розглянемо на прикладі Kmplayer. Після його установки файли flash-анімації можна відкрити таким же способом, як і за допомогою інтернет-браузера або скористатися стандартним запуском файлу з вікна програми.
6
Відкрийте Kmplayer, двічі клацнувши по піктограмі з зображенням монітора. Натисніть клавіші Ctrl + O, щоб відкрити флеш-ролик, його відтворення почнеться автоматично.
7
У 99 випадках зі 100 Kmplayer відтворює відеоролики без установки спеціальних кодеків, але творці анімації використовують різні способи кодування відеозображення, тому іноді варто перестрахуватися і встановити найбільш поширений набір кодеків K-lite Codeс Pack.