Як змінити час створення файлу. Attribute changer.

Абсолютно будь папка або файл мають атрибути, такі як час і дата створення файлу , дата зміни і час останнього доступу. Здавалося б, ці дані може створювати і зберігати тільки програмні засоби операційної системи, але їх можна змінювати за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Attribute Changer;
  • - Attribute Magic Pro.
Інструкція
1
Attribute Changer дозволяє змінювати не тільки атрибути будь-яких файлів і папок, але і їх властивості. Тому вас цікавить тільки способи зміни часу створення файлу , зупинимося на атрибутах. Інтерфейс програми дуже простий і після її установки в контекстному меню провідника можна побачити рядок Change Attributes під командою «Відкрити». Для зміни атрибутів декількох файлів досить виділити їх за допомогою затиснутої клавіші Ctrl і натиснути правою кнопкою миші, вибравши вище написаний рядок.
2
У вікні буде 6 вкладок, вам потрібно вивчити вміст тільки двох - Folder Attributes і File Attributes. В одній вкладці можна змінити атрибути виділених папок, а в інший, відповідно, атрибути файлів.
3
На кожній вкладці є параметри Set Date to (задати свою дату) і Set Time to (задати своє час ). Для їх активації достатньо поставити відмітку напроти пункту і виставити значення, яке вас влаштовує. Після натискання на кнопку Apply (Застосувати) подивіться властивості змінених папок або файлів. Якщо все вийшло, натисніть кнопку Close (Закрити) у вікні програми.
4
Attribute Changer - не єдина програма даного класу, серед інших можна виділити невелику утиліту Attribute Magic Pro. Вона може змінювати атрибути файлів і папок, включаючи час створення файлу , що вам і знадобиться.
5
Після установки і запуску програми, головне вікно якої являє собою панель файлового менеджера, необхідно знайти і виділити файли чи папки (для зміни атрибутів).
6
Натисніть правою кнопкою миші на виділених елементах і виберіть пункт Edit (Редагування). У списку, виберіть пункт Change Attributes (Змінити атрибути).
7
Виберіть пункт Change Dates і встановіть потрібне час створення файлу . Натисніть кнопку Modify, щоб застосувати всі зміни. У головному вікні програми натисніть Apply Changes для остаточного збереження вами внесених даних.