Як виправити pdf файл. Як редагувати документ акробат рідер.

Файли у форматі PDF все частіше використовуються в документообігу. Для того, щоб відредагувати PDF файл на комп'ютері, необхідно встановити дороге програмне забезпечення Adobe Acrobat. Однак є й інші програми-редактори, як для ПК, так і для Мас.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і перейдіть на сайт програми VeryPDF PDF Editor. Програма платна, але ознайомча версія дозволяє працювати з програмою безкоштовно 30 днів. Скачайте і встановіть її на комп'ютер. Після завершення установки запустіть програму. Натисніть кнопку Open («Відкрити») на панелі інструментів, щоб відкрити PDF-файл, який потрібно виправити.
2
Для того, щоб залишити коментарі в pdf-файлі, використовуйте інструменти коментування. Такими інструментами є: stamp («штамп»), textbox («текстове поле»), note («замітка») і draw («малюнок»). Натисніть на іконку з двома бульбашками і виберіть необхідний інструмент («штамп,« текстове поле »,« замітку »або« малюнок »), щоб додати свої коментарі.
3
Для того щоб змінити вміст pdf-файлу, натисніть на кнопку з чорною стрілкою, яка знаходиться поряд з кнопкою з текстовим полем. Натисніть на кнопку з текстовим полем, щоб додати текст. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якій області вмісту файлу, яке хочете змінити, і виберіть пункт Properties («Властивості»).
4
Для того щоб виправити pdf-файл на комп'ютері Mac, відкрийте браузер і перейдіть на сайт програми PDFpen. Програма платна, але є й безкоштовна версія, яка відрізняється від платної накладенням водяного знака на все збережені файли. Скачайте і встановіть її на комп'ютер. Після установки запустіть програму. З'явиться діалогове вікно Open File («Відкрити файл»). Виберіть файл, в який необхідно внести зміни.
5
Використовуйте іконки розділу Tools («Інструменти») на панелі інструментів, щоб виправити pdf-файл. Можна як редагувати текст, так і додавати новий, а також залишати записки, малювати об'єкти і переміщати блоки.
6
Натисніть меню File («Файл»), а потім Save («Зберегти»), якщо потрібно зберегти зміни у файлі. Або виберіть Save As («Зберегти як»), щоб зберегти весь вміст в новий pdf файл.