Як знайти потрібну адресу.

Сучасні засоби зв'язку і навігації допоможуть вам швидко зорієнтуватися навіть в незнайомому місті. Так, наприклад, використовуючи додаток «Яндекс-карти» у своєму мобільному телефоні, ви зможете знайти місце розташування будь-якого будинку.
Інструкція
1
Введіть номер телефону в формі на сайті http://mobile.yandex.ru/maps. Отримайте SMS з посиланням. Перейдіть за цим посиланням і завантажте в телефон програму або просто наберіть в браузері: m.ya.ru/ymm. Завантажте програму.
2
Визначте, чи зможе ваш телефон підтримувати «Яндекс-карти». Перейдіть по посиланню m.ya.ru/ymm з вашого телефону і виберіть підходящу версію додатка для вашої моделі, якщо вона передбачена.
3
Якщо при завантаженні програми вам запропонували взяти невідомий вам непідписаний сертифікат, то це означає, що сертифікату для вашої моделі поки що немає. Ви можете продовжувати установку програми в звичайному режимі.
4
Після того як додаток завантажиться, на екрані вашого телефону з'явиться відповідний ярлик. Якщо модель ваша телефону створена на основі платформи Symbian, то додаток буде доступно в підміню «Додатки». Якщо ваш телефон підтримується Java MIDP2.0 або Windows Mobile, то воно з'явиться в меню «Програми».
5
Ознайомтеся зі списком міст, чиї схеми можуть бути досліджені за допомогою додатка «Яндекс Карти» (більше 120 міст Росії та України). Якщо потрібного вам міста поки немає у списку, підпишіться на оновлення, які публікуються постійно.
6
Виберіть карту (якщо вона є в списку) і конкретне місце на карті, натиснувши центральну клавішу вашого телефону (або стилусом безпосередньо на потрібну точку). У контекстному меню виберіть необхідний вам масштаб карти. Крім цього, надалі контекстне меню дозволить вам встановлювати маршрути будь-яких ваших пересувань по місту.
7
Щоб знайти потрібний адресу , скористайтеся функцією пошуку в контекстному меню. Якщо ваш телефон має тільки клавіатуру - натисніть «4», якщо він з сенсорним екраном - торкніться стилусом області пошуку. У вікні введіть потрібний адресу (наприклад, «Леніна, 1»). Підтвердіть правильність введення. У списку підходящих адресу ов, виберіть той, який шукали (якщо це можливо). Обране місце буде показано на карті.
Столиця України активно розвивається, але при цьому ретельно береже традиції та свідоцтва стародавньої культури. Саме це притягує величезну кількість туристів, яка зростає з кожним роком. Але їх відпочинок деколи ускладнюється пошуком тієї чи іншої вулиці в місті.
Інструкція
1
Зверніться до працівника готелю, що сидить на ресепшені У тому випадку, якщо ви зупинилися в готелі, найкращий спосіб дізнатися про місцезнаходження потрібної вам вулиці - задати питання киянам, працюючим в ній. По-перше, вони знають місто і, швидше за все, відразу ж підкажуть потрібну інформацію. По-друге, в їх розпорядженні є комп'ютери і карти, які допоможуть в разі незнання конкретної вулиці. Більшість туристичних об'єктів широко відомі, тому проблем з їх пошуком у вас не виникне.
2
Запитайте поради у перехожих Якщо знайти вулицю вам знадобилося тоді, коли ви вже покинули свій готель, не соромтеся звертатися до городян. Кияни славляться дружелюбністю, тому в допомозі вам не відмовлять. Російська мова розуміють повсюдно, правда, відповідь в 90 відсотках випадків звучатиме українською.
3
Зверніться до карти Гуляючи по Києву в якості туриста, подбайте про покупку паперової карти невеликого формату (кишенькові варіанти ви знайдете в сувенірних лавках і книжкових магазинах). Знаючи своє місцезнаходження і маючи назву вулиці, вам буде досить просто зорієнтуватися. Крім цього, карта допоможе у вказівці шляху тими ж перехожими.
4
Загляньте в інтернет Популярні сервіси Гугл Мепс і Яндекс.Карти (maps.google.ru/і maps.yandex.ru/) надають можливість знайти потрібну вулицю і навіть будинок, просто ввівши назву в рядок пошуку. Крім цього, ви можете позначити своє місцезнаходження, і програма сама побудує для вас маршрут. Якщо у вас під рукою немає компактного нетбука або планшета, звертайтеся в інтернет-салони або ж до офіціантів в кафе, які за випиту в закладі чашечку кави дозволять скористатися робочим комп'ютером.
5
Не забувайте про телефон Ваш телефон, швидше за все, має можливість виходу в інтернет одним з різних способів (WiFi, 3g). Скористайтеся ним для виявлення вашого місця розташування і пошуку потрібної вулиці.
6
Візьміть таксі Якщо все пошуки не увінчалися успіхом, витратьте на таксі. Вони оснащені лічильниками, так що зайвого ви не заплатите. Крім знань водія, допомогу надасть і навігатор, на який завжди можна покластися.
Корисна порада
Намагайтеся всюди брати з собою електронний пристрій, який має функцію виходу в інтернет. Воно допоможе в разі, якщо ви заблукаєте або не зможете знайти потрібний вам будинок (або саму вулицю).