Як змінити властивості системи. Як у властивостях системи змінити.

Основні параметри конфігурації системи , які відображаються у вікні «Властивості системи » можуть бути змінені стандартними методами операційної системи Windows XP. Графічний інтерфейс OS дозволяє виконувати подібні операції навіть не дуже досвідченому користувачеві без ризику внесення невиправних помилок.
Вам знадобиться
  • - Windows XP
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації зміни конфігураційних параметрів OS WIndows.
2
Вкажіть пункт «Продуктивність і обслуговування» і розкрийте посилання «Система».
3
Перейдіть на вкладку «Ім'я комп'ютера» і введіть бажане ім'я або опис комп'ютера в полі «Опис» для відображення обраного імені в мережі.
4
Натисніть кнопку «Ідентифікація» для запуску інструменту «Майстер мережевий ідентифікації» для виконання підключення до локальної мережі.
5
Натисніть кнопку «Змінити» для вибору параметрів відображення імені комп'ютера в домені і робочій групі.
6
Перейдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв» для запуску утиліти.
7
Використовуйте кнопку «Підписування драйверів» у розділі «Драйвери» для завдання потрібного рівня захисту з використанням цифрових підписів драйверів і натисніть кнопку «Профілі устаткування» для визначення дій OS за вибором встановленого обладнання під час завантаження системи .
8
Перейдіть на вкладку «Додатково» т натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Швидкодія» для вказівки використання візуальних ефектів при відображенні елементів інтерфейсу.
9
Використовуйте кнопку «Параметри» в розділі «Профілі користувачів» для редагування, видалення та копіювання обраних профілів і натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Завантаження і відновлення» для визначення OS, завантажується за замовчуванням.
10
Перейдіть на вкладку «Автоматичне оновлення» і застосуєте прапорець на полі «Автоматично (рекомендовано)» для підтвердження виконання автоматичного оновлення операційної системи .
11
Перейдіть на вкладку «Відновлення системи » і зніміть прапорець на полі «Вимкнути відновлення системи » для дозволу створення регулярних точок відновлення.
12
Натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Застосувати».
Корисна порада
Вкладка «Загальні» відкривається за замовчуванням і містить відомості про версії встановленої OS, реєстраційні відомості користувача комп'ютера і технічні специфікації самого комп'ютера.
У липні 2011 року між урядами Москви і Московської області було досягнуто згоди про зміну меж цих двох суб'єктів федерації. Після обговорення було підписано постанову «Про затвердження угоди про зміну кордонів між Москвою і Московською областю». Цей документ юридично закріпив всі зміни, фактично відбулися з 1984 року.
За останні десятиліття сильно змінилися кордони Москви і Московської області, але у зв'язку з останнім глобальним розширенням території міста в південно-західному напрямку, вони можуть здатися незначними. В угоді законодавчо закріплені зміни, які стосуються цілої низки територій. По ньому 264 земельних ділянки поміняли свою територіальну прінадлежность.Под юрисдикцію столиці було передано 102 земельні ділянки, загальна площа яких склала 723 гектара. Люберецком полях аерації належить 578 гектарів із цієї кількості, на цих територіях планується зведення 4 млн кв. м житла. Землями Москви став вважатися і полігон відходів у Некрасівці. Московської області передано 162 земельні ділянки загальною площею 328 гектарів. Більша частина їх розташована в Толстопальцево і займає 216 гектарів. За цим документом офіційно змінилися кордони 45 обласних і 44 столичних внутрішньоміських муніципальних утворень. Основна частина коригувань, пов'язаних зі зміною кордонів, відноситься до територій, розташованим у безпосередній близькості від Московської кільцевої автодороги. За затвердженим угодою до території Москви відійшли всі транспортні розв'язки, а будівлі та споруди, розташовані уздовж МКАД з боку області, підпадають під її юрісдікцію.Еті зміни підготували юридичну грунт для впровадження в життя пропозицій президента Д.Медведєва про додаткове приєднання до міста частини територій області і перенесення туди з цента частини державних структур. Ця ідея знайшла своє втілення з 1 липня 2012 года.С цієї дати територія столиці збільшилася майже в 2.5 рази. До Москві приєдналися 140 гектарів територій Підмосков'я, розташованих в південному і західному напрямку. В її кордони також увійшли Сколково і Рублево-Архангельське. Населення Москви збільшилася відразу на 230 тисяч осіб, які до цього були жителями області.