Як намалювати вівцю.

Пухнаста овечка, схожа на білу хмару, відмінно впишеться в дитячу картинку із зображенням сільського пейзажу. Малювання цього забавного тваринного принесе задоволення всьому сімейству.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - альбомний аркуш;
  • - чорний фломастер.
Інструкція
1
Почніть промальовування овечки з рівного кола, накресленого в лівій частині альбомного листа. Верхню праву частину голови персонажа трохи витягніть. У вас повинна вийти фігура, що віддалено нагадує електричну лампочку класичної форми. Поверх витягнутого сегмента голови намалюйте хмарку з хвилястим контуром, схоже на каракулеву шапку.
2
Потім позначте на малюнку вуха тварини. Так як створювана овечка розгорнута боком до глядача, ви повинні намалювати одне повноцінне вухо на видимій стороні голови. Зробіть його у вигляді подовженого яйця, зображеного у вертикальному положенні. Дальнє вухо частково видніється з-за голови овечки. Намалюйте його у вигляді дуги, що починається від лівого краю верхньої узлісся і кінчається на лівій верхній частині кола голови.
3
У овечки два невеликих очі. Намалюйте їх у вигляді кіл у верхній частині голови. Відступите трохи вліво від середини кола голови і намалюйте поряд дві витягнуті фігури, що нагадують краплі або насіння рослин. Їх вузькі хвостики повинні дивитися на вуха. Опустіть коротку вертикальну риску від потовщених сторін крапель.
4
Намалюйте велике хмара з правого нижнього боку голови. Переднє вухо і голова повинні трохи перекривати край хмари. Лінія цієї фігури повинна складатися з безлічі дрібних хвиль, трохи розрізняються за розміром.
5
Між головою і тілом накресліть широку дугу. Вона стане нашийником для овечки. Під тулубом персонажа намалюйте чотири широкі, але короткі ніжки. Ближні кінцівки повинні бути трохи довше далеких.
6
Кожна нога вівці закінчується роздвоєним копитом. Щоб його зобразити, намалюйте на кінці кінцівки невелику окружність. Потім у лівій нижній частині кола накресліть маленький гострий трикутник, вістря якого спрямоване вгору.
7
Огляньте малюнок, зроблений олівцем. Якщо результат вас влаштовує, обведіть контури овечки чорним фломастером. Потім повністю зафарбуйте чорним кольором ноги, нашийник і очі персонажа. Копита заповніть кольором частково, залишивши недоторканими трикутники.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oSLAFZTMar4