Як упакувати подарунок своїми руками. упакувати подарунок своїми руками на весілля.

Будь-який подарунок можна загорнути в красиву папір або блискучу фольгу, прикрасити традиційної стрічечкою і бантом - такий варіант оформлення простий і легкий. Набагато приємніше піднести презент в незвичайній упаковці, а ще краще упакувати подарунок своїми руками - це гарантує ексклюзивність та унікальність.
Вам знадобиться
  • - картон
  • - клей
  • - скотч
  • - ватман
  • - стрічка
  • - кольорова фетровий папір або м'яка тканина
Інструкція
1
Спорудіть святкову упаковку у вигляді скрині або коробки. За основу візьміть картонну коробку потрібного розміру або виріжте з щільного картону прямокутну або квадратну основу з виступами. Зафіксуйте кути клеєм або скотчем. Зверху обтягніть виріб красивою тканиною, додайте декоративні деталі (аплікації, замочок, бічні ручки і т.д.).
2
Виготовте упаковку у вигляді великої цукерки. Аркуш ватману скачайте в рулон і закріпіть краю скріпкою або скотчем. Розмалюйте рулон жартівливими картинками, віршами, привітаннями, обклейте краю «цукерки» обгорткового папером і зав'яжіть їх стрічкою.
3
Сшейте мішечок (м'яка упаковка). Для подарунків з викривленими лініями або нестандартної форми можна виготовити мішечок. Як матеріал підійде будь-яка м'яка тканина або кольорова фетровий папір. Укладіть подарунок недалеко від краю матеріалу, згорніть тканину в рулон і перегніть навпіл. Вільні кінці зв'яжіть стрічкою.
4
Прикрасьте стандартну пакувальну коробку незвичайними деталями. Будь-який подарунок пожвавить ексклюзивна деталь, призначена для винуватця торжества. Верхню кришку коробки можна прикрасити жартівливим віршем, вишивкою, фотографією, цікавим орнаментом або шнурами, зав'язаними особливим способом. Доречно і традиційно виглядають паперові квіти і бантики - хитромудро складені деталі прикрасять найпростішу одноколірну упаковку.
5
Упакуйте подарунок відповідно до інтересів винуватця торжества. Якщо у людини є улюблене хобі або пристрасть, то чому б не скористатися цим знанням? Швачкам і рукодільниця можна піднести пакет з подарунком, прикрашений маленькими клубочками зі спицями. Татові чи брату можна подарувати презент «в сорочці» - спорудіть паперову сорочечку з гудзиками, краваткою і коміром. Подарунок автомобілісту прикрасять тематичні поробки - композиція з коліс і керма, маленький клаксон і т.д. Упакувати подарунок своїми руками нескладно - треба лише проявити фантазію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yg7ivbAVvlc