Як зайти на комп'ютер через роутер.

Роутери або маршрутизатори зазвичай використовують для побудови локальної мережі з доступом в інтернет. Якщо в дану мережу необхідно включити мобільні комп'ютери, то краще використовувати обладнання з можливістю створення точки доступу Wi-Fi.
Інструкція
1
Оберіть Wi-Fi роутер і встановіть це обладнання недалеко від розетки. Підключіть пристрій до електромережі та увімкніть його. З'єднайте всі стаціонарні комп'ютери з LAN-роз'ємами Wi-Fi роутера. З єдиним каналом WAN (DSL) з'єднайте кабель підключення до інтернету.
2
Тепер увімкніть один з комп'ютерів, з'єднаний з Wi-Fi роутером. Введіть в адресний рядок інтернет-браузера IP роутера. Після входу в веб-інтерфейс його налаштувань, відкрийте меню WAN (Internet Settings). Виконайте настройку підключення даного мережевого обладнання до сервера провайдера. Збережіть задані параметри.
3
Тепер створіть власну бездротову мережу, відкривши меню Wi-Fi (Wireless Setup). Перейдіть в меню LAN і виконан детальну настройку роботи локальної мережі. Вимкніть функцію Firewall, щоб уникнути проблем зі створенням загальнодоступних мережевих ресурсів. Обов'язково включіть функцію NAT.
4
Якщо ви плануєте використовувати загальні мережеві папки, то відключити програму автоматичної видачі IP-адрес DHCP. Це ускладнить настройку мережі, але полегшить процес створення мережевих папок. Збережіть всі налаштування Wi-Fi роутера і перезавантажте його. Після установки зв'язку з сервером провайдера з'ясуйте внутрішній IP-адреса роутера. Зазвичай він не змінюється.
5
Тепер відкрийте налаштування мережевого підключення на одному з ПК. Перейдіть до параметрів протоколу TCP/IP. Встановіть прапорець навпроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса». Задайте значення статичного IP. У поля «Сервер DNS» і «Основний шлюз» введіть IP-адресу роутера.
6
Аналогічним чином налаштуйте інші комп'ютери і ноутбуки. Щоб відкрити інший ПК, що входить до складу мережі, натисніть клавіші Win + R і введіть у відкрилося поле рядок \ 111.111.111.5. В даному випадку цифри символізують IP-адресу потрібного комп'ютера.