Як приручити кошеня до лотка. Як швидко приручити кошеня до лотка.

Користуватися туалетом кошеняти привчає чистоплотная мама-кішка. Але коли його забирає в інший будинок новий господар, кошеня втрачається. Як же допомогти йому освоїтися на новому місці і привчити до лотку?
Вам знадобиться
  • - лоток;
  • - котячий наповнювач.
Інструкція
1
Лоток обов'язково купите одночасно з придбанням кошеняти . Поставте в відповідне місце, щоб кошеня міг завжди добиратися до лотка без проблем. Не забудьте насипати наповнювач. Познайомте свого пухнастого друга з лотком: посадіть в нього, нехай обнюхає, звикне до нього. Покажіть кошеняті, як треба копати лапкою, а потім сідати. Цілком можливо, що інстинкт візьме гору відразу ж. І малюк визнає лоток за туалет.
2
Поспостерігайте за кошеням в перші години його появи у вас в будинку. Якщо він почне неспокійно оббігати квартиру, її куточки, підхопите його і віднесіть в лоточок. Погладьте, заспокойте і ласкаво повідомте, що це тепер його особистий туалет.
3
Якщо у кошеняти не вийшло з першої спроби використовувати лоток за призначенням, наберіться терпіння і продовжуйте стежити за хвостатим вихованцем. Обов'язково посадіть його в лоток після того, як він поїсть і після сну. Поробіть це кілька разів: у кошеняти виробиться умовний рефлекс, він зрозуміє, куди йому бігти після ситного обіду.
4
Котенок все ж вибрав для своїх делишек затишний куточок, а не лоток? Не сваріть його і не тикайте в місце злочину мордочкою. Візьміть совочок, перенесіть з його допомогою котяче «творіння» в лоток. І туди ж відправте вухатого господаря «творіння». Якщо ж в недозволеному місці калюжа, нарвіть папери, намочіть клаптики і покладіть їх в наповнювач. Лоток повинен почати асоціюватися у кошеняти з туалетом, повинен пахнути відповідно. А неправильно вибране містечко гарненько вимийте, побризкати різким одеколоном, нашатирем, скипидаром. Тоді кошеня туди більше не загляне.
5
Обов'язково похваліть свого пухнастого друга, якщо він сходив в лоточок, ніжно погладьте. Осічки ще траплятимуться, тому продовжуйте наполегливо нагадувати кошеняті про лотку. І через кілька днів настане перемога: він запам'ятає свій туалет.
Зверніть увагу
Не дозволяйте кошеняті є наповнювач. Це небезпечно для його життя.
Корисна порада
Купувати краще великий лоток, навіть якщо кошеня дуже маленький.