Як відновити інформацію з картки пам'яті. відновлення інформації з карти пам'яті.

Використання знімного носія інформації, такого як карта пам'яті , є простому способом зберігання великих обсягів даних на невеликому пристрої. На жаль, зручності картки пам'яті іноді затьмарює її випадковим пошкодженням, яке може знищити все зберігаються дані.
Інструкція
1
Вставте карту пам'яті у відповідний порт комп'ютера. Придбайте зовнішній кард-рідер і підключіть його до USB-порту комп'ютера, якщо порт для даного типу картки відсутня.
2
Відкрийте меню «Пуск» і потім «Мій комп'ютер», щоб вивести на екран список пристроїв, підключених до комп'ютера. Виберіть диск, який відповідає карті пам'яті . Клацніть правою кнопкою миші на диску і виберіть в контекстному меню опцію «Форматувати».
3
Переконайтеся, що у вікні параметр «Файлова система» має значення NTFS. Залиште інші опції без зміни. Натисніть кнопку «Почати» і дочекайтеся завершення форматування.
4
Скачайте і встановіть програму Recover My Files. Запустіть програму і натисніть посилання Manually Set Options («Встановити параметри вручну») в нижній частині екрану. Перейдіть на вкладку Search («Пошук») і відзначте прапорцем опцію Search for Deleted Files («Пошук видалених файлів»).
5
Натисніть OK, а потім виберіть опцію Complete Format Recover («Повне відновлення»). Натисніть кнопку Next («Далі»). Знайдіть диск картки пам'яті в центрі екрану і клацніть по ньому. Натисніть кнопку Next ще раз.
6
Перегляньте список форматів файлів і виберіть формат, який відповідає втраченим файлам на карті пам'яті . Виберіть Graphics («Графіка»), якщо на карті були файли зображень, чи Audio («Аудіо») у разі музичних треків. Виберіть всі типи, якщо на карті знаходилися файли різних форматів.
7
Натисніть кнопку Next, а потім Start («Пуск»). Перейдіть знайдених програмою файлів. Натисніть на кожен файл, який хочете відновити, а потім кнопку Save Files («Зберегти файли»).
8
Виберіть папку на карті пам'яті або жорсткому диску комп'ютера для того, щоб зберегти відновлені файли. Натисніть на кнопку Save («Зберегти»), щоб закінчити відновлення втрачених даних.