Як налаштувати звук на вебкамере. Як налаштувати мікрофон веб камери.

Відеокамера є одним з найголовніших атрибутів спілкування в мережі інтернет. Потрібно лише один раз встановити програму «Скайп», підключити веб-камеру, налаштувати її роботу і можна повною мірою насолодитися спілкуванням з друзями, рідними і близькими. Один з найважливіших параметрів - це налаштування звуку даного пристрою.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - диск з ПЗ до веб-камері;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Підключіть веб-камеру до комп'ютера за допомогою USB-інтерфейсу. Після цього система автоматично виявить пристрій і встановить системні драйвера. Після установки системних драйверів перезавантажте комп'ютер.
2
Другий крок полягає в установці програмного забезпечення до веб-камері. Диск з програмним забезпеченням повинен йти комплекті до веб-камері. Якщо з яких-небудь причин у вас немає програмного забезпечення, завантажити його можна на сайті фірми виробника. Встановіть ПЗ на комп'ютер. Якщо навіть на сайті виробника вам не вдалося знайти ПЗ, скачайте, наприклад, програму «Скайп» і встановіть її на комп'ютер. Вона замінить «рідне» програмне забезпечення.
3
Тепер варто переконатися, чи включений сам мікрофон в системі. Для цього натисніть правою кнопкою мишки по значку динаміка, який знаходиться на панелі завдань робочого столу з правого боку. У меню виберіть «Відкрити мікшер гучності». Далі у вікні подивіться, чи включений мікрофон. Щоб включити мікрофон в Windows 7, потрібно просто перетягнути повзунок гучності вгору. У Windows XP слід прибрати прапорець і протягнути повзунок вгору.
4
Якщо ви користуєтеся програмним забезпеченням вашої веб-камери, то в меню просто пошукайте пункт «Налаштування звуку ». У цьому меню повинні бути всі параметри звуку , включаючи його гучність. У випадку зі «Скайп» шукати налаштування звуку потрібно, залежно від її версії. Зазвичай потрібно вибрати «Налаштування», потім перейти в налаштування звуку . З'явиться вікно параметрів настроювання звуку . Якщо до комп'ютера підключено один мікрофон, то нічого змінювати не треба. Просто у вікні знайдіть шкалу гучності. Тепер для регулювання звуку перетягуйте повзунок у потрібне положення.