Як організувати каток.

Одна з найулюбленіших зимових забав не тільки дітей, а й дорослих - катання на ковзанах. При правильному підході до організації бізнесу відкриття ковзанки може стати дуже прибутковою справою.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - каток;
  • - реклама;
  • - співробітники;
  • - інвентар, лавки, ворота тощо.
Інструкція
1
Для того, щоб відкрити будь-який бізнес, необхідно написати бізнес-план. У ньому розраховуються вкладення, постійні та змінні витрати, оборот, прибуток. При розрахунках обов'язково враховуйте особливості вашого регіону.
2
Зареєструйтеся в податковому органі за місцем знаходження організації. Ви можете стати індивідуальним підприємцем або заснувати юридичну особу. Не забудьте вибрати зручну для вас систему оподаткування і написати відповідну заяву.
3
Звичайно, можна побудувати новий відкритий або критий каток , але для економії часу і коштів краще взяти в оренду вже наявний. У більшості міст є міські катки, які знаходяться в жалюгідному стані, ось такий варіант вам якраз і потрібний.
4
Зробіть косметичний ремонт катка, встановіть ворота, лавки, будку для зберігання інвентарю та розміщення контролера. Подбайте про освітлення і музичному супроводі.
5
Закупіть інвентар для прокату. Це можуть бути хокейні і фігурні ковзани, шайби, ключки та інші речі.
6
Найміть співробітників. Вам знадобиться кілька контролерів і сторожів. Ніяких особливих вимог до персоналу катка не пред'являється, на роботу ви можете взяти як студентів, так і пенсіонерів, що істотно заощадить бюджет.
7
Складіть прайс-лист на послуги. Крім прокату інвентарю можна організувати платний вхід. Бажано, щоб ця сума була не дуже великою, щоб каток був доступний для молоді практично щодня.
8
Додайте рекламу ковзанки в місцевих засобах масової інформації, розповсюдьте листівки, розклейте афіші в місцях скупчення молоді та дітей. Якщо у вашого міста є сайт або форум, обов'язково опублікуйте там інформацію про новий розвазі.
Корисна порада
Щоб залучати більше нових клієнтів, а у старих не губився інтерес до катка. Проводьте періодично різні розіграші та змагання з фігурного катання та хокею для непрофесіоналів. Ви можете зробити участь платним, а потім подарувати переможцю зібрану суму.