Як прикрасити будинок до дню народженню. оформлення дня народження в домашніх умовах.

Коли в домі намічається день народження, голова починає йти обертом від майбутніх приготувань. Адже, щоб свято запам'яталося імениннику і гостям, необхідно ретельно продумати весь сценарій дня рожденья, і в першу чергу подбати про оформлення будинку до цього чудового свята.
Вам знадобиться
  • Повітряні кулі, барвисті плакати з побажаннями, квіти, цукеркові і фруктові букети, оформлення для келихів, конфетті, фотографії іменинника, подарунки.
Інструкція
1
Першим кроком до прикраси будинку, безсумнівно, будуть надувні кулі. Їх можна не тільки розкидати і розвісити по всьому будинку, але і сформувати якусь святкову композицію. Потрібно продумати, де кулі виглядатимуть найефектніше. Також можна пов'язати з повітряних куль гірлянди, прив'язати до них фотографії іменинника і навіть прикріпити записочки з побажаннями. Загалом, скориставшись своєю фантазією, можна придумати багато чого цікавого.
2
Дуже красиво і оригінально виглядатимуть оформлення стіни. Наприклад, можна прикріпити не тільки яскравий плакат з поздоровленнями, але і різні цікаві композиції з фотографіями іменинника. Можна повісити на стіну також його портрет, з прикріпленим до нього букетом квітів.
3
Дуже важливо, щоб інтер'єр будинку містив святковий настрій. Крім, букетів квітів, можна створити цукеркові і фруктові композиції. Красиво виглядатимуть, насипані в салатницю або вазу намистини і різнокольорові кульки, а також пов'язане гачком оформлення для келихів. Ефектно виглядатимуть і декоровані свічки. Необхідно, добре продумати спосіб піднесення подарунка, це можуть бути, наприклад стрілки, розкладені по квартирі.
4
Також, святковий настрій створять, розсипані по підлозі пелюстки квітів і конфетті. Головне, при оформленні будинку до дня рожденья, застосувати всю свою фантазію, смак і гумор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AeYgi6RG1-A
Корисна порада
Щоб оформлення вийшло красивим і оригінальним, необхідно добре вивчити смаки і інтереси іменинника.
Зовсім небагато часу залишилося до двох найбільш довгоочікуваних і чарівних свят - Нового року і Різдва, але вже зараз на прилавках магазинів з'являлося безліч тематичних іграшок і прикрас для дому. Звичайно ж, традиція декорувати своє житло в ці свята не змінюється багато років, але так хочеться іноді додати щось своє, оригінальне.
Інструкція
1
Крім господині свята - прикрашеної ялинки, святковий настрій створять і свічки. Не обов'язково мати виключно декоративні свічки, для декорування інтер'єру можна взяти звичайні білі свічки і зібрати їх в самобутню композицію. Наприклад, підготуйте кілька (три-п'ять) тонких високих свічок, дрібних ялинкових куль і металевий різьблений піднос (можна скляний). Поставте кожну свічку в маленький свічник, а потім розставте на підносі. Прикрасьте піднос ялинковими кульками. Така композиція буде відмінно виглядати на святковому столі.
2
Якщо у вас є великий келих або ваза зі скла, помістіть в нього кілька ялинових шишок, чергуючи їх зі скляними ялинковими іграшками. Якщо ваза або келих мають широке горло, то доповніть іграшки декоративної свічкою, поставивши її в посудину.
3
В будь-яке свято в домі ніколи не будуть зайвими живі квіти. В новорічні святкові дні їх можна замінити композиціями з висушених квітів: волошок, ромашок, нагідок, айстр. Букет з сухих квітів розбавте живими хризантемами - виглядати буде просто чудово.
4
Не тільки в День народження, а й в будь-який інший свято поекспериментуйте з кулями, вибір яких дуже великий. Сьогодні можна купити кульки для кожного свята і зробити з них оригінальні гірлянди та букети. Натягніть горизонтально волосінь і повісьте на неї в ряд декілька груп (по чотири) різнокольорових куль. Для цього надійти кулі і зав'яжіть у вузол хвостики у кожних двох куль, а потім скріпіть пару з парою (наприклад, два синіх з двома зеленими). Таких груп може бути декілька, в залежності від довжини вашої гірлянди.
5
Візьміть вітражні фарби, які продаються в спеціалізованих магазинах для дітей. У звичайний файл вкладіть лист з контуром вітража, який вам найбільше подобається. Обведіть малюнок на плівці спочатку контурної фарбою чорного кольору, а після висихання розфарбуйте його кольоровими фарбами. Сохнути картинка буде приблизно добу. Щоб вітраж легко відійшов від плівки, його попередньо слід потримати деякий час в холодильнику. Тепер відокремте вітраж від файлу і наклейте на скло (двері, вікна, меблі). Такі вітражі добре зберігаються і не псуються.