Як змусити акумулятор працювати.

Зустрічаються ситуації, при яких не можна або колись звернутися за допомогою до фахівця, а полагодити акумуляторну батарею потрібно дуже терміново. Найчастіше зустрічаються такі поломки акумуляторів, як окислення вихідних штирів, низький рівень електроліту, забруднення акумуляторної батареї або забруднення електроліту.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі;
  • - викрутка;
  • - молоток;
  • - технічний вазелін.
Інструкція
1
Окислення вихідних штирейВ результаті цієї неполадки припиняється подача струму в автомобілі або збільшується опір в ланцюзі, що здатне вивести з ладу електрику. Усувається проблема таким чином: - зніміть з АКБ клеми і зачистите їх, після чого зачистите вивідні штирі акумулятора; - поверніть всі деталі на місце і перевірте клеми на надійність кріплення (клема не повинна рухатися, перебуваючи на штирях); - змастіть клеми технічним вазеліном або будь-яким його замінником для того, щоб конструкція була надійною.
2
Низький рівень електролітаІз через низький рівень електроліту в АКБ може випаруватися вся вода через наявність тріщин. Якщо корпус акумуляторної батареї справний, просто долийте воду до покладеної норми. Заливайте тільки дистильовану воду і перевіряйте зрідка щільність електроліту.
3
Швидка розрядка аккумулятораЕта проблема може виникнути з двох причин: забруднення електроліту або забруднення безпосередньо акумулятора. Для того щоб швидко усунути цю помилку, ви повинні виконати наступні дії: - насухо протерти всі контактні частини; - після отримання результату замінити старий електроліт новим; - якщо в акумуляторної батареї сталося коротке замикання через осипання активної маси і руйнування свинцевих сепараторів, обов'язково придбайте новий акумулятор, так як самостійно у вас не вийде замінити сепаратори, а фірми за це не будуть братися.
4
сульфацил внутрішніх пластінПрі появі цієї проблеми на пластинах з'являється сірчано-кислотний свинець, який виглядає, як великі кристали. Виникає проблема через неправильне обслуговування та догляду АКБ, які були виражені в довгому зберіганні акумулятора в розрядженому стані або при зниженій щільності електроліту. В цьому випадку треба негайно відвезти акумулятор до професіоналів, які підкажуть спосіб вирішення проблеми.