Як під'єднати прикурювач. Як підключити нерідний прикурювач.

Високі технології настільки бурхливо розвиваються, що елементи електроніки змогли проникнути в найнесподіваніші місця, одним з яких є особистий автомобіль. До прикурювача можна підключити практично будь-яке можливе електричний пристрій. Однак для того, щоб підключити цей пристрій, необхідно встановити прикурювач в автомобілі.
Вам знадобиться
  • - надфіль або напилок;
  • - пассатижи;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Після того як ви переконаєтеся в придбанні правильного прикурювача, обіжміть дроти і приступайте до попередньо підготовці. Оголити проводу на відстані близько 7 мм і обіжміть на них клеми. Після цього «накиньте» дроти з клемами на колодки. Інші кінці проводів не чіпайте. На цьому ж етапі визначитеся з полярністю і позначте кінці проводів, щоб пізніше не переплутати.
2
Попередньо прочитайте керівництво по зняттю центральній консолі. Для максимальної зручності зніміть підлокітник і кожух важеля КПП. Вимкніть дроти, що відповідають за підсвічування, після чого витягніть блок. Щоб це зробити, доведеться відкрутити кілька саморізів, розташованих не в самих доступних місцях.
3
Щоб здійснити безпосередньо підключення, звільніть робочу область від проводів підсвічування попільнички і прикурювача і виміряйте довжину нового джгута. Після цього підключіть нові дроти за допомогою сполучних кліпс: один провід - до біло-коричневому проводу (лампа підсвічування), наступні 2 дроти - до проводів для прикурювача (чорний - «маса», жовтий - «сила»). Новий джгут обмотайте ізоляційною стрічкою в декількох місцях, щоб він не розпався на частини. Потім протягнете вниз звільнився від старого прикурювача роз'єм.
4
Для перевірки працездатності прикурювача, підключіть до нього новий джгут. Якщо він працює нормально, контакт слід від'єднати, якщо ж ні, приведіть прикурювач в робочий стан і відключіть його. Виконуючи цю дію, будьте гранично уважні і не переплутайте дроти.
5
Після цього дістаємо старий прикурювач , якщо він є, і вставляємо на його місце новий, який повинен знаходитися в розібраному стані (стакан, кільце, блок лампочки підсвічування). Установка повинна проводитися в такому порядку: протолкніте кільце, вставте склянку, потім лампочку підсвічування. Якщо діаметр кільця виявиться більше, ніж роз'єм для нього, напилком або надфілем розширте отвір до потрібного розміру.
Корисна порада
Можна підключити два прикурювача і користуватися ними по черзі, але ні в якому разі не одночасно.