Як сплести килим.

Багато людей мріють про красивому і затишному будинку. Для досягнення цієї мети вони погоджуються на справжнє покарання - ремонт. В результаті на підлозі лежить красива плитка або гладкий і рівний паркет. Тільки от вранці, ступаючи босими ногами по холодному кахлю, ви розумієте, що в цій ситуації вам згодився б теплий і м'який килимок.
Вам знадобиться
  • - 50 грам бавовняної тасьми або гарною пряжі;
  • - кілька палиць, діаметр яких досягає 7 см;
  • - міцний шнур і лист картону з розмірами 13х20 см;
  • - різнокольорові клаптики тканини.
Інструкція
1
Для початку розріжте тканину на смужки, ширина яких становить 4 см. Після цього візьміть картонний шаблон і рівномірно змотайте їх. Там де утворилися згини, розріжте смужки тканини. На виході ви повинні отримати невеликі клаптики розміром 4 на 13 см.
2
Тепер візьміть дві розгалужені палиці, схрестіть з поперечними перекладинами і змайструєте ткацьку раму. Ретельно скріпіть палиці, обв'язавши їх шнуром.
3
Наявну у вас пряжу натягніть на заготовлену раму, обмотавши навколо поперечних перекладин. На відстані в 1 см повинно виявитися 132 Стек гілок основи. Це число отримане з розрахунку, що довжина килима становить 85 см, а його ширина досягає 65 см. При бажанні ви можете змінювати ці розміри.
4
Візьміть шнур і зв'яжіть з нього ланцюжок. Зробити це можна за допомогою звичайного гачка. Тепер зробіть з шнура зашморг, за яку зачепите гачок.
5
Проведіть його до перших двох нитках на рамі (починайте з правого боку). Візьміть їх петлею і витягніть решту шнура через неї. У результаті повинна утворитися нова петля, яку необхідно провести через дві наступні нитки основи.
6
Повторюйте ці дії до тих пір, поки не досягнете кінця. Закріпіть шнур. Щоб сформувати полотно, закріпіть шнур і протягніть його через нитки основи.
7
Прокладіть перший ряд, прив'яжіть кілька яскравих клаптиків, потім поверніться назад за наступним ряду. Намагайтеся протягувати шнур між нитками в шаховому порядку. Кожен ряд щільно присувайте до попереднього.
8
По закінченню роботи розріжте кінці Стек гілок основи на обох перекладинах. Так ви звільните килим . Зауважте між собою парні і непарні нитки (1 і 3, 2 і 4 і т.д.). Килим готовий, тепер взимку вашим ногам буде тепло.