Як зменшити масштаб робочого столу. на робочому столі збільшений маштаб.

Як показують опитування, більшість користувачів у всьому світі використовує комп'ютер з встановленою Windows OS. Проте лише мала частина користувачів дійсно знає свій комп'ютер. І така легка задача, як зменшення масштабу робочого столу, стає для них проблемою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою системою Windows XP (Vista, Windows 7).
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по будь-якому вільному місцю на робочому столі. Виберіть пункт «Властивості» з випав підменю. У вкладці «Властивості» знайдіть «Екран» і клікніть на пункт «Параметри». Зверніть увагу на розділ «Дозвіл екрану».
2
Знайдіть у розділі повзунок, що відповідає за масштаб дисплея. Визначтеся з дозволом екрану, яке вам потрібно. Прочитайте в інструкції до комп'ютера, який масштаб екрану виробник комп'ютера вважає стандартним і рекомендує до встановлення. Майте на увазі, що зміна положення повзунка в пункті «Дозвіл екрану» потягне зміни відображення всіх об'єктів на робочому столі, а також масштабу самого стола. Дозвіл також відповідально за чіткість обрисів і читаність шрифту.
3
Для того щоб зменшити масштаб робочого столу, встановіть курсор мишки на повзунку, натисніть і не відпускайте ліву кнопку миші. Зверніть увагу на пропорцію: чим вище дозвіл екрана, тим менше масштаб і навпаки. Подтащите повзунок трохи вліво, щоб збільшити дозвіл екрана. Цією дією одночасно міняється як масштаб дисплея, так і розміри всіх об'єктів на робочому столі, включаючи стандартні ярлики, такі як «Мій комп'ютер», Windows media center і пр.
4
Зверніть увагу на той факт, що виробники комп'ютерів спеціально підбирають службові програми під певний масштаб робочого столу. Зміна розміру може погано позначитися на якості картинки і шрифтів.
5
Скасуйте зміна масштабу, якщо з'явилися артефакти картинки або дефекти текстових шрифтів. Щоб повернути значення, схвалені виробником, в пункті «Дозвіл екрану» виберіть настройку «Стандартне».
6
Після вибору оптимального дозволу і зменшення масштабу робочого столу, натисніть кнопку «Застосувати» для активізації нових налаштувань. У діалоговому вікні «Параметри монітора» натисніть «Так», щоб зміни вступили в силу.