Як увійти в безпечному режимі.

Якщо при включенні комп'ютера операційна система перестала завантажуватися, наприклад, замість нормального завантаження Windows з'являються незрозумілі символи, або ж система просто постійно перезавантажується, то це означає, що в ній стався серйозний збій. Це може трапитися через віруси, стрибка напруги або з інших причин. У такій ситуації слід завантажити систему в безпечному режимі . Використовуючи його, можна знайти і усунути проблему або виявити і видалити вірус. Також цього режимі можна спробувати видалити програми, які не видаляються в нормальному режимі .
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Вхід в безпечний режим здійснюється за допомогою натиснення клавіші F. Тут все залежить від версії операційної системи, а також моделі вашої системної плати. У переважній більшості випадків увійти в меню вибору варіантів завантаження ОС можна за допомогою клавіші F8. Але також часто зустрічається альтернативою може виступати клавіша F5 або інша F-клавіша. Можна спробувати за допомогою перебору, тобто якщо меню вибору завантаження операційної системи не з'явилося, значить, перезавантажуєте і пробуєте натиснути іншу F-клавішу.
2
Тепер більш докладно про сам процес. Увімкніть комп'ютер. Відразу після його запуску вам потрібно натиснути на F-клавішу. Потрібно встигнути зробити це, поки не з'явиться напис Windows. При натисканні правильної клавіші відкриється вікно вибору варіантів завантаження операційної системи. Тут і потрібно вибрати «Безпечний режим». Також може відкритися вікно вибору операційної системи, навіть якщо у вас встановлена одна ОС. В цьому вікні натисніть F8, і ви перейдете у вікно вибору варіантів завантаження.
3
Універсальний спосіб входу в безпечний режим підійде лише в тому випадку, якщо ваша операційна система завантажується в звичайному режимі . Відкрийте командний рядок (знаходиться в «Стандартних програмах») і введіть Msconfig. Потім перейдіть у вкладку «Завантаження» і в розділі «Параметри завантаження» відзначте «Безпечний режим». Трохи нижче при необхідності можна відзначити прапорцем додаткові пункти завантаження безпечного режиму. Далі натисніть «Застосувати» і закрийте вікно. Перезавантажте комп'ютер. Після цього він завантажиться в безпечному режимі .
4
Процес завантаження в цьому режимі відбувається небагатьом довше в порівнянні з нормальним. Вам залишається тільки почекати. Після входу система повідомить вас, що комп'ютер був завантажений в безпечному режимі . Следующая комп'ютера вже відбуватиметься в нормальному режимі .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=labvejcQXU4
Зверніть увагу
Завантажте в звичайному режимі, натисніть Win + R, в командному рядку набрати msconfig, ОК, в меню вибрати Завантаження, Безпечний режим. При використанні F8 потрібно точно вибрати момент натискання клавіші, допустимо багаторазове натискання, спрацює тільки одне.
Корисна порада
Щоб здійснити завантаження в безпечному режимі XP, при запуску комп'ютера потрібно натиснути кілька разів клавішу F-8 і ви зайдете в меню додаткових варіантів завантаження Windows XP. Входити потрібно від особи Адміністратора. У безпечному режимі Windows XP, можна спробувати видалити через меню Видалення і установка програм, програмне забезпечення, яке ви встановлювали останнім або пакети драйверів заважають на вашу думку нормальному завантаженні Windows XP.
Після деяких дій користувача над системними настройками, а також в результаті непередбаченого системного збою або через втручання вірусів виникає необхідність запуску системи в безпечному режимі . В такому режимі операційна система завантажується без зайвих драйверів і програм автозапуску - лише з мінімально необхідними графічними та системними параметрами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і після виникнення стартових повідомлень (про конфігурацію комп'ютера і можливості увійти в BIOS материнської плати) натисніть клавішу F8 на клавіатурі. Натискайте її кілька разів, інакше ризикуєте пропустити потрібний момент. Щоб не пропустити такий момент, натискайте швидко кнопку, як тільки комп'ютер почне завантажуватися після перезавантаження.
2
На екрані виникне список варіантів завантаження. Виберіть «Безпечний режим» або «Безпечний режим з підтримкою мережі», якщо плануєте працювати по мережі. Зачекайте, поки не завантажиться комп'ютер - на це буде потрібно трохи більше часу, ніж зазвичай. Безпечний режим комп'ютера дозволить вам переглянути всі параметри системи без будь-якої навантаження. У багатьох випадках це допомагає при розблокуванні екрану, видаленню вірусів.
3
З'явиться вікно вітання. Далі вам потрібно увійти в систему під обліковим записом адміністратора. Якщо на користувача «Адміністратор» встановлено пароль, його потрібно буде ввести. Вводите комбінацію правильно, щоб система зайшла з першого разу.
4
Операційна система завантажиться з мінімальними графічними параметрами, тому не лякайтеся розміром ярликів і символів на екрані. Не варто змінювати дозвіл робочого столу примусово - відеодрайвер ні завантажений і з поліпшеними настройками зображення буде нестабільно. Просто не звертайте уваги на всі ці фактори, а продовжуйте працювати на комп'ютері.
5
Безпечний режим має не тільки обмеження в графічному поданні. Можливо, ви не зможете запустити деякі програми або встановити їх. Безпечний режим передбачений для запуску після аварійних ситуацій, а також для активації відновлення операційної системи або видалення шкідливого коду, видалення програм.