Як увійти в реєстр vista.

Операційна система Vista володіє дуже широкими можливостями з налаштування. Але є користувачі, яким цих можливостей недостатньо. Тоді на допомогу може прийти реєстр Vista. Саме за допомогою редагування реєстр а можна домогтися максимально комфортною для себе роботи операційної системи: відключати певні функції ОС, тим самим звільняючи оперативну пам'ять, управляти завантаженням програм і т.д.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows Vista.
Інструкція
1
Для початку редагування потрібно просто відкрити реєстр . Є кілька способів це зробити. Натисніть кнопку пуску операційної системи (знаходиться в нижньому лівому куті робочого столу). Після цього виберіть «Усі програми», а зі списку програм - «Стандартні». Знайдіть там «Командний рядок». Запустивши командний рядок, введіть значення Regedit та натисніть Enter. Через секунду реєстр операційної системи Vista буде відкритий.
2
Ще один спосіб відкрити реєстр . Натисніть клавіші Win і R. Клавіша Win знаходиться в нижньому ряду кнопок на клавіатурі, якщо клавіатура стандартна. На ній зображений логотип компанії Microsoft. У що з'явилася рядку також введіть команду Regedit, потім знизу вікна натисніть ОK. Вікно з реєстр ом буде запущено.
3
Якщо при спробі увійти в реєстр операційної системи вікно реєстр а не запускається, а з'являється повідомлення про те, що редагування заборонено, швидше за все, ви увійшли в систему ні з облікового запису адміністратора. У такому випадку вам необхідно або увійти в систему з обліковим записом адміністратора комп'ютера, або додати свій обліковий запис в адміністратори комп'ютера.
4
Якщо ви заходите в систему, використовуючи обліковий запис адміністратора, а реєстр все одно не відкривається, то це говорить про те, що, напевно, на вашому комп'ютері знаходиться вірус або шкідлива програма. Проскануйте систему на їх наявність. Якщо антивірусна програма виявить віруси, то видаліть їх або помістіть в карантин. Після цього перезавантажте комп'ютер. Повторіть спробу відкриття реєстр а.
Корисна порада
Редагування реєстру, по суті, потенційно небезпечна справа, тому що при неправильному редагуванні операційна система може вийти з ладу. Але на сьогодні існує багато літератури по цій темі, де цей процес детально описаний.