Як вивести залізо з організму. Як знизити залізо в крові.

Серед проблем зі здоров'ям зустрічаються захворювання і патологічні стани, при яких спостерігається надлишковий вміст заліза в організмі людини. Такі проблеми виникають, наприклад, при частому переливанні крові або хворобах печінки.
Інструкція
1
Мабуть, самим вірним способом, яким ви зможете відрегулювати рівень заліза в крові, є перехід на правильне харчування. Вживайте в їжу продукти багаті кальцієм. Це в першу чергу молочні продукти. При надмірному вживанні кальцію порушується всмоктування заліза. Включіть в свій щоденний раціон страви з рису. Рисова крупа чудово виводить з організму надлишки солей та мікроелементів, в тому числі залізо.
2
Так як кращому засвоєнню заліза сприяють вітамін С і вітаміни групи В, виключіть або обмежте спільне вживання продуктів харчування, що містять вищевказані вітаміни і залізо. Наприклад, утримайтеся від яблука або цитрусових фруктів в якості доповнення до м'ясних страв. Вживайте продукти багаті цукрами.
3
Щоб позбутися надлишкового вмістом заліза, станьте донором. При безперервному процесі кровотворення, за рахунок якого заповнюється втрата крові, значно знижується рівень гемоглобіну.
4
Для лікування хронічного надлишку заліза, його відкладень в органах і тканинах (сидероз) використовуйте препарати з груп гепатопротекторів, комплексообразователей, а також препарати цинку.
5
Проводьте зниження рівня заліза спеціальними медикаментами. Для прискорення виведення заліза з крові використовуйте певний гептапептид. При взаємодії з препаратами для виведення заліза з організму , дія останніх прискорюється приблизно в 8 разів. Але пам'ятайте, що лікарські препарати можна застосовувати виключно за призначенням лікаря.
6
Щоб підвищити показник при лікуванні підвищеного вмісту заліза в крові, використовуйте гірудотерапію. Маленькі п'явки, висмоктуючи кров, знижують рівень гемоглобіну.
7
Крім вищеописаного, щоб знизити високий вміст заліза в крові без вживання при цьому медикаментозних препаратів, застосовуйте старий перевірений метод - кровопускання (флеботомія).