Як полагодити барабан.

Барабан - музичний інструмент, який зазвичай купують малим дітям для розваги, використовують на військових парадах або в спеціальних музичних ударних установках. Але що ж робити музиканту, якщо барабан вийшов з ладу?
Інструкція
1
Все барабанщики скаржаться на звучання малого барабана, який частіше за інших вимагає лагодження (настройки, підстроювання). Про нього і піде мова. Зніміть барабан з установки і поставте на будь-яку м'яку поверхню. Це може бути диван, килим та ін. Пам'ятайте виробляти лагодження (настройку) барабана на жорсткій поверхні не варто, тому що можна пошкодити і подряпати пристрій.
2
Почніть установку з нижнього пластика: натисніть на центр пластика таким чином, щоб «сів». Адже обруч пластика повинен щільно прилягати до краю барабана. Затягніть руками болти.
3
Спробуйте вдарити по барабану і прослухати звучання. У тому випадку, якщо після усадки пластика звук барабана став нижче, необхідно перетягнути пластик і посадити його заново. А після цього провести наступні дії.
4
Повертайте по черзі всі протилежні болти на півоберта. Це необхідно робити до того часу, поки пластик повністю не разгладітся.Затяніте болти настільки, щоб розтягнутий пластик став звучати належним чином. При цьому важливо, щоб звук видавався саме пластиком, який налаштовується. Для цього необхідно другої пластик заглушити, притиснувши щільно його до поверхні, на якій він стоїть в момент налаштування.
5
підкручувати болти так, щоб поблизу всіх з наявних болтів звук був однаковим, тобто однакового тону (висоти).
6
Постукуйте по пластику ключем під час підтягування кожного болта. При цьому пам'ятайте, якщо у болта звук низький, то у протилежної він буде вище і навпаки.
7
Налаштуйте ударну сторону барабана. Це робиться аналогічно резонансної стороне.Проверяйте періодично свій барабан, відповідно пластик і обід на предмет старіння і зносу, так як в цьому випадку звучання барабана також буде спотворено. Заміну слід проводити вчасно.