Як перевірити вбудований мікрофон. Як працює вбудований мікрофон.

Сучасні ноутбуки відрізняються від своїх попередників портативністю. Відмінною їх рисою є наявність багатьох вбудованих приладів, в число яких входять відеокамера і мікрофон . Перед першим використанням виникає питання якості роботи мікрофон а. Перевірити його на працездатність можна в кілька етапів.
Інструкція
1
Налаштуйте мікрофон за замовчуванням: - відкрийте меню «Пуск», після чого в поле для пошуку введіть назву пристрою. При появі результату виберіть у списку пункт «Диспетчер пристроїв»; - відкрийте пункт «Звукові, відео- та ігрові контролери». Клацнувши правою кнопкою миші по рядку «аудіодрайвер», видаліть драйвер для мікрофон а; - після того як аудіодрайвер буде видалений, знову відкрийте меню «Пуск», у полі пошуку пропишіть слово «backup» і натисніть «ОК »; - відкриється меню, в якому потрібно дотримуватися всіх вказівок, після виконання яких аудіодрайвер буде встановлений за замовчуванням.
2
Перевірте справність мікрофон а: - тому що найчастіше вбудований мікрофон знаходиться у верхній частині дисплея, відрегулюйте монітор ноутбука таким чином, щоб він був розташований прямо навпроти рота ; - для запису звуку через вбудований мікрофон бажано вибрати приміщення, в якому немає фонового шуму; - відкрийте меню «Пуск» і введіть у поле пошуку слово «Текст» або «Звук». Виберіть у списку результатів пункт «Звукозаписне пристрій»; - почніть «Запис» і промовте в мікрофон будь-які звуки. Після цього збережіть файл у зручному для вас місці, наприклад, на робочому столі; - щоб відтворити записаний звук, відкрийте потрібний файл через «Windows Media» або будь-який інший програвач; - якщо відтворення відсутня, почніть виконувати дії, описані в наступному етапі.
3
Перевірте налаштування мікрофон а: - у пункті «Мікрофон» виберіть «Властивості» і переконайтеся що він включений; - відкрийте вкладку «Рівні» і виберіть максимальне значення для параметрів гучності (100%) ; - відкрийте пункт «Додатково» і встановіть прапорці, які можливо, на всіх полях; - натисніть на кнопку «Застосувати», а після «ОК». Далі закрийте усі вікна; - виконайте запис звуку ще раз для того, щоб перевірити мікрофон .
Корисна порада
Якщо запис здійснити не вдається, спробуйте заново скинути установки мікрофону.