Як зробити своїми руками листівки на новий рік. Листівки на новий рік своїми руками.

Традиція дарувати на свята листівки зародилася дуже давно. В даний час люди стали рідше дарувати один одному листівки, а дарма. Адже так приємно, через якийсь час дістати листівку і перечитати всі привітання, які написали вам ваші близькі люди.
Вам знадобиться
  • - кольоровий картон формату А4
  • - декоративна тасьма (шириною до 1 см)
  • - ножиці
  • - клей - олівець
  • - олівець
  • - бісер
  • - лінійка
  • - гелева ручка (будь-якого яскравого кольору)
Інструкція
1
На самому початку, для того щоб зробити своїми руками листівки на Новий Рік, вам потрібно намалювати схему обраного контуру для ялинки на кольоровому картоні, склавши його попередньо вдвічі і отримавши формат А5, враховуючи, що ялинка повинна складатися з трьох або чотирьох ярусів. Нижній ярус містить найбільше число ярусів (4 - 5 ярусів). У всіх інших, піднімаючись до верху ялинки - на один ярус в спадному порядку.
2
Необхідно врахувати ширину тасьми і пропорції ялинки, розташовуючи її знизу вгору. В нижньому ярусі підставу буде вісім сантиметрів, а що розташовуються над ним потрібно підрізати навскоси, імітуючи гілки ялинки. Наступний ярус (верхній), буде на цілих півтора сантиметра менше від нижнього (розташованого під ним). І так кожен ярус, який подрезается навскоси.
3
Вирізавши і сформувавши гілки новорічної ялинки з декоративної тасьми (бажано зеленуватих відтінків і з святковим декоративним блиском або елементами ворсу), зробити своїми руками листівки на Новий Рік вам не важко, розташувавши всі фрагменти новорічної ялинки в потрібній схемі і закріпивши їх на картон клеєм-олівцем. У вас вийде новорічна красуня-ялинка, яку потрібно буде прикрасити по верху кожної гілки бісером або розташувавши його у вигляді гірлянд, наклеївши їх у вигляді перехльостує ниток. На верхівку ялинки клеїться яскрава паєтками.
4
Контур листівки обклеювати бісером, розташувавши його як сніг (білий бісер). А оформлену листівку гелевою (червоної або синьої) ручкою підписуєте, завдаючи напис «З Новим роком!». Самі літери можете виконати широкими, якщо теж припорошити білими або прозорими бісерінкамі.Откритка майже готова. Необхідно тільки всередині неї, використовуючи тонкий олівець, нанести ледь помітні лінії для вітальної написи.