Як підключити mac до телевізора.

Проблема підключення комп'ютера Mac до телевізору в основному відноситься до моделей Mac Mini. Сама процедура, як і переважна більшість операцій в комп'ютерах виробництва компанії Apple, не вимагає спеціальних знань і особливої підготовки. Принцип роботи компанії - «Воно просто працює».
Інструкція
1
Перевірте інструкції телевізора для визначення типу роз'єму, призначеного для підключення комп'ютера Mac до телевізору . Можливими варіантами є: - DVI, який представляє з себе цифровий інтерфейс, застосовуваний як в телевізорах, так і комп'ютерах (для кольорового телевізора високої чіткості); - HDMI, що має інший фізичний роз'єм, що дозволяє передачу аудіосигналу (для кольорового телевізора високої чіткості); - VGA , що входить в комплект поставки (для кольорового телевізора високої чіткості); - Композитний, який є найпоширенішим (для аналогового телевізора); - S-Video. розмежує відеосигнал на окремі канали (для аналогового телевізора).
2
Вкажіть в «Системних налаштуваннях» на панелі «Монітор» значення дозволу максимально наближене до власного вирішенню телевізора.
3
Чи не застосовуйте режим черезрядковості, при можливості використання режиму прогресивної розгортки.
4
Розкрийте посилання «Системні настройки» і перейдіть в пункт «Монітори» для зміни розмірів і центрування робочого столу при виході рядка меню за межі екрану телевізора.
5
Вкажіть пункт «Параметри» і зніміть прапорець на полі «Переразвертка».
6
Поверніться в меню «Монітори» і перейдіть на вкладку «Колір» для виконання операції виправлення контрастності і яскравості.
7
Вкажіть колірної профіль своєї моделі телевізора і натисніть кнопку «Калібрувати».
8
Натисніть кнопку «Продовжити» і виконайте рекомендації майстра калібрування.
9
Переконайтеся, що в телевізорі включені: - шумозаглушення; - оптимізатор контрастності; - оптимізатор чорного кольору; - оптимізатор білого кольору; - різкість; - автокоррекция кольору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=STx9PN7TPoc
Корисна порада
Підключення комбінованого міні-роз'єму дозволяє використовувати цифровий аудіовхід, цифрове аудіо з виходом на HDMI або аналогове аудіо.