Як лікувати біль у плечовому суглобі. болю в плечовому суглобі що робити.

Плечовий суглоб пов'язує верхню частину руки з плечовим поясом. Він має кулясту форму і зміцнюється за допомогою м'язів плечового пояса. При цьому одним з наболее часто зустрічаються хвороб є плечолопатковий периартроз, який передбачає під собою багатокомпонентну патологічну систему змін м'язів і зв'язок. Виявляється він функціональними блоками і болями плечового суглоба, особливо при відведенні руки, а також закладі її за спину. Терпіти цю біль не треба, треба її лікувати.
Інструкція
1
Позбавлення від болю в плечовому суглобі можна віднести до симптоматичному лікуванню. При цьому, згідно традиційній медицині, можете використовувати фізичні способи знеболювання (наприклад, прикладання льоду при розриві плечових зв'язок).
2
При артриті, артрозі, бурситі, які також викликають біль в плечовому суглобі, медикаментозне лікування може включати застосування наступних груп знеболюючих засобів: Індомецін, Диклофенак, Пирацетам ( нестероїдні протизапальні препарати), Дексаметазон, Преднізолон (гормони), а також наркотичні анальгетики (Морфін, Промедол). Останні дві групи ліків, як правило, застосовуються у важких і запущених випадках, коли больові відчуття в плечовому суглобі приносять виражені страждання біль ному, а також набувають злоякісний характер.
3
Поєднуйте народне лікування з ретельним виконанням всіх необхідних рекомендацій лікаря. Це дозволить вам значно прискорити відновлення функцій суглоба і запобігти розвитку різних ускладнень.
4
Щоб позбутися болю в плечовому суглобі, робіть оцтові компреси, які необхідно прикладати на ніч, а зверху гарненько укутайте вовняним шарфом.
5
Зробіть настій. Для цього візьміть три столові ложки квітів бузку, 1 столову ложку подрібненого кореня лопуха і три стручки пекучого перцю. Всі компоненти змішайте з 1 літром спирту і залиште отриману суміш настоюватися на 3 доби. Після цього втирайте даний настій в біль ное плече.
6
Добре допоможе мазь, приготовлена на свинячому салі. Розтопіть 100 грамів свинячого жиру, потім додайте до нього один стручок подрібненого червоного перцю, 3 чайних ложки подрібненого шабельника і стільки ж звіробою. Все перемішайте до утворення однорідної консистенції. Після цього натирайте щовечора даної сумішшю свій біль ної плечовий суглоб.