Як переписати з аудіокасети на комп'ютер.

Записи на аудіокасеті можуть бути передані з магнітофона на комп'ютер . Для цього необхідно скористатися стерео кабелем з міні-роз'ємом і програмою для аудіозаписи, наприклад, Plus! Analog Recorder або Audacity.
Вам знадобиться
  • - касетний магнітофон;
  • - стерео-кабель з міні-роз'ємом;
  • - програма для аудіозапису.
Інструкція
1
Підключіть один кінець стерео кабелю в роз'єм для навушників на касетному магнітофоні, а інший - в роз'єм для мікрофона на комп'ютер е. Вставте аудіокасету в магнітофон.
2
Відкрийте програму Plus! Analog Recorder. Натисніть кнопку Next («Далі»), коли на екрані з'явиться сторінка привітання. Після виявлення звукових пристроїв знову натисніть кнопку Next.
3
Перейдіть у розділ Record your music («Запис музики») програми Plus! Analog Recorder. Натисніть кнопку Record («Запис»), а потім натисніть кнопку відтворення на касетному магнітофоні. Натисніть кнопку Stop («Стоп») по закінченні запису.
4
Перейдіть на сторінку Review and name your tracks («Огляд та назви треків»). Введіть назву композиції та ім'я виконавця. Потім натисніть кнопку Next («Далі»).
5
Перейдіть у розділ Save music tracks to this location ("Зберегти музичні треки в цьому місці»). Виберіть будь-яку з опцій, яку бажаєте застосувати до аудіофайлу. Натисніть кнопку Next, щоб зберегти звукову доріжку.
6
Для того, щоб переписати музику з аудіокасети на комп'ютер за допомогою програми Audacity, скачайте і встановіть її. Двічі клацніть значок Audacity на робочому столі, щоб відкрити програму.
7
Натисніть кнопку Record («Запис») (значок з червоною крапкою) в Audacity. Потім натисніть кнопку відтворення на касетному магнітофоні. Зачекайте, поки аудіокасета дограє до кінця. Натисніть кнопку Stop («Стоп») (значок з жовтим квадратом) в Audacity, щоб зупинити запис. Натисніть кнопку зупинки на касетному магнітофоні.
8
В меню «Файл» виберіть Export as MP3 («Експорт в MP3»). Введіть назву для аудіофайлу, а потім натисніть кнопку Save («Зберегти») для завершення процесу передачі.
Якщо у вас збереглися магнітофонні касети із записом вашого власного дитячого голосу, не дайте їм зникнути. Перепишіть їх у комп'ютер , і ви збережете ці звуки назавжди не тільки для себе, а й для нащадків.
Інструкція
1
Придбайте будь касетний магнітофон. У деяких магазинах електроніки і сьогодні продаються магнітоли, дозволяють програвати аудіокасети. Якщо ви не знайдете у продажу такого приладу, зверніться до інтернет-аукціонів. Купуючи магнітолу або магнітофон там, переконайтеся, що апарат справний. Підійде і касетний плеєр.
2
Врахуйте, що більшість звукових карт обладнано лише монофонічними мікрофонними входами, тому стереофонічний магнітофон додаткового виграшу не дасть. Для підключення до звукової карти використовуйте монофонічний 3,5-міліметровий штекер або стереофонічний, у якого контакт правого каналу з'єднаний із загальним. Цей штекер ні в якому разі не можна включати в інші гнізда звукової карти. Для підключення ж до магнітофона, залежно від його конструкції, застосовуйте або стереофонічний 3,5-міліметровий штекер, у якого з'єднані між собою контакти лівого і правого каналів, або штекер типу DIN, у якого в якості загального контакту використовується середній, а для зняття сигналу - або обидва правих, або обидва лівих штирька (залежно від року випуску магнітофона), з'єднані разом. Загальні дроти комп'ютера і магнітофона з'єднайте безпосередньо, а сам сигнал подавайте через неполярний конденсатор на 0,2 мкФ. Можливо, вихід магнітофона доведеться зашунтувати щоб уникнути спотворень резистором на 1 кОм. Підключення здійснюйте при знеструмленому устаткуванні.
3
Запустіть на комп'ютері програму-мікшер (її назва залежить від ОС). Увімкніть мікрофонний вхід і відрегулюйте його чутливість. Врахуйте, що якщо магнітофон обладнаний НЕ роз'ємом типу DIN, а сучасним 3,5-міліметровим роз'ємом, гучномовець при підключенні штекера буде відключатися, а на рівень сигналу додатково буде впливати регулятор гучності самого магнітофона. Якщо у магнітофона є роз'єм типу DIN, динамік не відключається, а рівень сигналу на виході постійний.
4
Якщо на комп'ютері немає програми Audacity, скачайте і встановіть її. Запустіть на магнітофоні відтворення, а на комп'ютері - запис. Коли перезапис завершиться, експортуйте результат в звичний формат MP3.
Зверніть увагу
Якщо ви оцифрували запис власного співу, дізнайтеся, чи діють сьогодні права на текст і мелодію виконаної вами пісні. Якщо ні, не викладайте файл в інтернет, поки ці права не закінчаться.