Як відремонтувати сканер. продзвонити лампу сканера.

Будь-яка техніка має властивість ламатися. Коли сканер , який служив кілька років, просто відмовляється працювати, в першу чергу слід взяти інструкцію і спробувати знайти несправність. Поломка може виражатися по-різному, наприклад, сканер зависає, після обробки декількох сторінок, або передача кольору порушується. В деяких випадках сканер в режим готовності виходить дуже довго.
Вам знадобиться
  • - сканер;
  • - люмінесцентна лампа.
Інструкція
1
Винуватцем більшості неприємностей виявляється лампа підсвічування, в більшості сканер ов використовуються холодні люмінесцентні лампи. Термін служби таких ламп набагато більше, ніж у звичайних, однак і вони мають властивість ламатися.
2
Організації, що займаються ремонтом офісної техніки, за досить велику суму грошей проводять заміну люмінесцентних ламп в сканер е. Дешевше і простіше придбати самостійно потрібну лампу і її замінити.
3
Спочатку переконайтеся, що несправність дійсно пов'язана з лампою. Та лампа, яка відслужила свій термін, має потемніння в торцевій частині, світиться нерівномірно і тьмяно.
4
Побачити, як світиться лампа, можна включивши сканер і піднявши кришку. В цей час, висувається скануючаголівка, проводиться калібрування, лампа в цей момент включена. Люмінесцентну лампу можна знайти або в комплекті з інвертором, або одиночну. Кришка сканер а акуратно знімається, лампа демонтується, але при цьому не можна зачіпати оптичну систему, тобто лінзи. Бажано протерти лінзи від пилу і бруду чистою зволоженою серветкою. Нова лампа витягується з упаковки, вона вельми тонка і крихка, тому поводитися з нею слід акуратно.
5
Найчастіше лампи для сканер а упаковані в акрилову трубку, яку необхідно розкрити перед установкою лампи. Цілком ймовірно, що доведеться підганяти довжину проводів по місцю і змінити роз'єм, за допомогою якого до схеми управління підключається лампа. Тільки після цього лампу можна підключити.
6
Якщо придбана лампа виявиться коротше, ніж стара, то при скануванні документів на одному кінці листа або по краях можуть з'явитися темні смуги, залежить це від положення лампи. Передачу кольору після заміни лампи можна коригувати в графічному редакторі. Якщо після заміни лампи сканер буде видавати помилку при скануванні документа, то потрібно перевірити, чи цілий провід.
7
При первинній установці сканер а проблема може виникнути через транспортувального перемикача, блокуючого і що утримує лампу. Він зроблений для того, щоб не пошкодився скануючий механізм при транспортуванні. Його потрібно просто відкрити і сканер буде нормально працювати.
Зверніть увагу
Бюджетні моделі сканерів містять неякісні люмінесцентні лампи, їх доводиться часто міняти.
Корисна порада
Якщо сканер професійний і для користувача велику роль відіграють параметри передачі кольору і дозволу, краще звернутися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру.