Як перевести унції. Як перевести з тройських унцій в грами.

У Росії для вираження ваги предмета використовується метрична система заходів, тобто кілограми і грами. Тому при покупці товару з-за кордону із зазначенням маси в унціях часто постає питання: скільки ж він важить?
Інструкція
1
Визначтеся, яка саме міра ваги під назвою «унція» підлягає перерахунку в звичну метричну систему мір. У сучасному світі використовується кілька одиниць обчислення маси і навіть обсягу під такою назвою. Це - рідка унція, тройська унція і унція авердюпуа.
2
Рідка унція. Вивчіть упаковку товару. Якщо ви знайшли на ній напис у вигляді абревіатури fl oz, значить об'єм вмісту виражений в рідких унціях. Така міра об'єму звичайно проставляється на упаковках з туалетною водою, баночках з кремом. Зверніть увагу на країну-виробника, оскільки є відмінності, хоч і несуттєві, в англійської та американської одиницях вимірювання об'єму. Англійська рідка унція становить 28,41 мл. Таким чином, 3 унції в перекладі на звичну систему заходів складуть 3 * 28,41 = 85,23 мл. Американська рідка унція відповідає 29,57 мл. Тобто 3 американські унції дорівнюють 88,71 мл. У загальному випадку при продажу продуктів харчування рідку унцію прирівнюють до 30 мл.
3
Тройська унція. Ця міра ваги використовується для вираження маси дорогоцінних металів. Розгляньте сертифікат на ювелірний виріб, ви побачите абревіатуру t oz або ozt. Значить, мова йде саме про цю міру обчислення маси. Вага однієї тройської унції , вираженої в грамах, становить 31,1. Якщо золоту прикрасу має вагу 0,2 тройських унції , помножте 0,2 на 31,1. Маса виробу складе 6,22 грама. Ціни золота та інших металів на біржі встановлюється у розрахунку на одну тройську унцію.
4
Унція авердюпуа. У Росії зіткнутися з такою мірою ваги практично неможливо, вона використовується в США. Там маса предмета обчислюється в фунтах, один фунт складається з 16 унцій. У перерахунку на звичну систему вимірювання ваги 1 унція авердюпуа становить 28,35 грамів. Абревіатура унції авердюпуа oz at або просто oz.