Як організувати конкурс.

Щоб провести будь-який захід весело, будь то весілля, ювілей або корпоративна вечірка, потрібні ігри та конкурси. Але мало підібрати необхідні забави, потрібно ще вміти організувати конкурс яскраво, цікаво, запально.
Інструкція
1
Визначтеся з вибором конкурсу. Для молоді, людей у віці, дітей. Прикладом універсального конкурсу є «Плутанина». Цей цікавий конкурс підходить як для дитячих заходів, так і корпоративних свят.
2
Поясніть правила. Необхідно створити ланцюг, запустити імпульс і отримати його назад, до першого гравця. Щоб організувати конкурс, необхідна достатня кількість людей. Чим більше учасників буде в цьому конкурсі, тим цікавіше.
3
Оберіть одну людину, щоб він в кінці гри зміг розплутати ланцюг. Нехай він спостерігає, прораховує варіанти, яким чином можна розплутати ланцюг.
4
Поставте інших людей в коло таким чином, щоб вони витягли руки вперед і зчепилися з руками інших учасників. Можна просто попросити взятися за руки по колу. У цьому випадку гра буде трохи простіше. Якщо граєте з дітьми - почніть з цього варіанту.
5
Простежте, щоб кожна рука була зчеплена з руками різних людей, інакше ланцюг швидко замкнеться і конкурс не вийде.
6
Пошліть імпульс, тобто знизайте руку першому гравцеві. Він повинен потиснути руку тому, хто зчеплений з ним, цей імпульс передається далі. Наприкінці імпульс повинен повернутися знову до першого гравця.
7
Ускладните завдання. «Заплутати» ланцюжок таким чином, щоб руки були переплетені, цікавим чином загорнуті, пропущені під ногами, сплетені в тісні обійми.
8
Запустіть імпульс знову. Поспостерігайте за гримасами учасників і з гумором прокоментуйте їх дії, запропонуйте в такому положенні станцювати танець.
9
Попросіть обраного гравця розплутати ланцюг. Якщо він не впорається, попросіть гравців самих розплутатися. В цьому випадку перемагає в конкурсі той гравець, хто вміло керував учасниками.
10
Підведіть підсумки конкурсу, нагороди переможцям (переможців).