Як підігнати звук під відео. синхронізація аудіо і відео imovie.

Для того щоб підігнати звук під відео, необхідно скористатися програмою, яка може редагувати цифрове відео, або додатком для синхронізації звук овой та відео записів.
Інструкція
1
Запустіть програму для редагування відео з функцією поділу звук овой та відео записів. Наприклад, редактор iMovie компанії Apple (для Mac) або Adobe Premiere (для ПК). Виконайте імпорт відеофайлу в програму, для цього в меню File («Файл») виберіть пункт Import («Імпорт»). Коли відкриється вікно Import, перейдіть в папку на жорсткому диску, де зберігається файл, і двічі клацніть на ньому.
2
Натисніть на перший відеокліп, створений з імпортованої відео, потім використовуйте клавіші Shift і зі стрілкою вниз, щоб переміститися вниз і вибрати всі кліпи з відеофайлу. Коли всі кліпи будуть вибрані, натисніть на будь кліп і перетягніть його на тимчасову шкалу, щоб перемістити всі відеокліпи в правильному порядку.
3
Натисніть на символ "+" поруч із доріжкою з написом Video («Відео»), щоб показати доріжку Audio («Аудіо»). Клацніть правою кнопкою миші на доріжці Video або Audio і виберіть опцію Unlink («Видалити зв'язок») для поділу звук а і відео на два окремих ряду.
4
Перемістіть кліпи вправо, щоб аудіо доріжка включалася пізніше. Або перемістіть кліпи вліво, щоб звук овая доріжка включалася раніше. Для переміщення першого кліпу вліво спочатку натисніть на лівий край кліпу і потягнете його трохи вправо, щоб з'явилося невеликий простір.
5
Перевіряйте синхронізацію аудіо та відеорядів при переміщенні кліпів, натиснувши кнопку Play («Відтворення») на екрані попереднього перегляду. Як тільки звук і відео відтворюються в синхронізації, виберіть в меню File опцію Export («Експорт»). Введіть назву файла, натисніть кнопку Browse («Огляд»), щоб вибрати папку для збереження відео, і натисніть кнопку Export.
6
Для того щоб підігнати звук під відео за допомогою програми для синхронізації, скачайте і встановіть соотвествующих програму, наприклад, AV-Sync або VirtualDub. В меню File виберіть опцію Open («Відкрити»). Перейдіть в папку, яка містить відеофайл, і двічі клацніть на ньому, щоб додати в інтерфейс програми.
7
Перейдіть до функції автоматичної синхронізації. В AV-Sync ця функція знаходиться на вкладці «Синхронізація». В VirtualDub натисніть «Відео - Sync». Виберіть варіант автосінхронізаціі, натиснувши кнопку Automatic («Автоматично») в AV-Sync або Change video and audio to match («Синхронізувати відео і аудіо») в VirtualDub. Натисніть OK, щоб повернутися до головного вікна програми. Виберіть в меню File опцію Save («Зберегти») або Apply («Застосувати»), введіть назву файлу у вікні і натисніть Enter.
В відеофайлах можуть відбутися збої, в результаті яких виникає дедалі більша разбежка аудиодорожки і зображення. Такий дефект називають прогресуючої розсинхронізація звуку .
Інструкція
1
Виправити такий відеофайл можна за допомогою програми Cool Edit Pro. Завантажте на комп'ютер програму Cool Edit Pro. Як правило, посилання на скачування цього додатка можна знайти через будь-яку службу пошуку в інтернеті. Також можете завантажити на сайті softodrom.ru або soft.ru. Перед роботою з завантаженими файлами перевірте їх антивірусною програмою. Розпакуйте файли і встановіть програму.
2
Запустіть Cool Edit Pro і виберіть режим Multitrack (для цього натисніть клавішу F12). Потім відкрийте в програмі відеофайл, який потрібно відредагувати. Для цього виберіть пункт меню Insert - Video from file. Вкажіть місце розташування файлу і почекайте, поки програма не завантажили його.
3
Перемістіть повзунок на закінчення відеодоріжки і подивіться повний час відео - переведіть значення в секунди. Перейдіть в режим редагування звукової доріжки, знову натиснувши F12 або кнопку Edit view.
4
Знову перемістіть повзунок в кінець доріжки і подивіться на її тривалість. Щоб змінити цей параметр, зайдіть в пункт меню Effect, виберіть Time/Pitch і Stretch. В поле Length введіть значення тривалості для відеодоріжки і натисніть ОК. Збережіть вийшла звукову доріжку як окремий звуковий файл за допомогою пункту File - Save as (програмі доступний формат wav).
5
Вам залишиться конвертувати отриманий файл в mp3 (наприклад, за допомогою програми CDex) і з'єднати його з відео зображенням (наприклад, використовуючи Virtual Dub). Ці дві операції можна відразу виконувати в програмі Virtual Dub, однак на те буде потрібно трохи більше часу. Ви можете використовувати й інше стороннє програмне забезпечення. На даний момент часу в інтернеті є великий асортимент безкоштовних і платних програм такого профілю.