Як зняти відео за допомогою веб-камери. Як зробити з веб камери відео.

Зняти відео за допомогою веб-камери можна, просто сидячи перед комп'ютером і розмовляючи. Перед цим необхідно ознайомитися з програмним забезпеченням для редагування відео, а також функціональністю використовуваної веб-камери.
Інструкція
1
Включити веб-камеру. Для цього просто підключіть її до порту USB. Якщо на комп'ютері є вбудована веб-камера, як в MacBook, то в такому випадку включати камеру не потрібно.
2
Відкрийте програму для редагування відео і виберіть New Project («Новий проект») з меню File («Файл»). Введіть назву проекту.
3
Виберіть інструмент для захоплення відео (Сapture). У більшості програм Capture знаходиться в меню «Файл». Відкриється екран попереднього перегляду, в якому повинна з'явитися картинка з веб-камери. Якщо нічого не відображається, виберіть вручну веб-камеру з меню «Файл». Встановіть камеру так, щоб бачити, що потрапить в кадр. Якщо знімаєте людини, переконайтеся, що верхня частина голови не випадає з кадру.
4
Встановіть освітлення. Це один з найбільш важливих моментів зйомки. Стандартний метод освітлення - трьохточкове освітлення - включає падаючий на обличчя об'єкта промінь світла під кутом близько 30 градусів, світло від протилежної сторони (так званий заповнює світло) і світло, що падає на фон.
5
Натисніть кнопку Capture («Захоплення») або Record («Запис»), і приступите до відеозйомки. Програма почне запис на жорсткий диск копьютера. Натисніть кнопку Stop («Стоп») по закінченні зйомки. Відео має бути у відеотеці.
6
Витягніть захоплене відео з відеотеки на тимчасову шкалу і відредагуйте його. Виріжте ті частини, котрі не вийшли і додайте ефекти і музику, якщо необхідно.
7
Оберіть опцію Export («Експорт») в меню «Файл». Виберіть формат відеофайлу (наприклад, MOV, AVI або MPG). Вкажіть папку, в яку буде збережений файл. Натисніть OK і виконайте експорт проекту у відеофайл.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pKZLK_Uv18s