Як вручити подарунок. Як вручити сокиру в подарунок.

Всім відомо, що на будь-яке торжество прийнято дарувати подарунки. Яке враження справить подарунок, залежить від того, як він подарований і якими словами супроводжується. Часом навіть найдорожчий презент може засмутити, якщо при його врученні виголосили що-небудь неприємне. І навпаки, невеликий сувенір може доставити справжнє задоволення отримуєш, якщо при цьому сказано тепле і ніжне побажання.
Інструкція
1
Вручення подарунка - це цілий ритуал. Підійти до нього потрібно відповідально. Людям різної статі і віку вручати подарунки слід по-особливому. Маленьким дітям, легко вірить в чудеса, можна розповісти історію про те, що який-небудь казковий герой залишив подарунок у його подушки. Або зателефонуйте в двері і залиште подарунок біля входу. А потім разом з малюком подивіться, хто прийшов. Дитина буде невимовно радий, бачачи, що подарунок йому залишив чарівний гном або казкова фея.
2
Якщо ви даруєте презент коханій дівчині або дружині пам'ятайте, що всі особи прекрасної статі обожнюють романтику і сюрпризи. Ваша обраниця буде приємно здивована, бачачи букет квітів на столику біля ліжка. Можна покласти подарунок на полицю шафи, куди щодня зазирає ваша друга половинка. І, звичайно, найбільш приємним для жінки є вручення подарунка під час вечері. І нехай це буде навіть не вечеря в ресторані, а просто накритий вами стіл. Просто сама атмосфера святкового вечора вже вражає, а якщо ви порадуєте кохану ще й подарунком, то вона просто розтане.
3
Якщо ви вручає подарунок коханому чоловікові, то тут можна прочитати жартівливий вірш, про те, що, незважаючи на всі його недоліки, ви любите і поважаєте його. Або можна піднести подарунок у відвертому танці. Головне, підійти з душею до вручення презенту.
4
При врученні подарунка пам'ятайте, що слід уникати фраз, які можуть поставити приймаючого в незручне становище: «Я з таким трудом це знайшов!», «Тобі дійсно сподобався мій подарунок?», «Дорогий не подарунок, а увага» і т. п. Проявіть всю щирість і повагу при піднесенні подарунка, тоді його дійсно оцінять.
В Росії існують нагороди не тільки для діячів кінематографа, а й для працівників телебачення. Наприклад, щорічно вручається премія ТЕФІ. Вона стає заохоченням як для окремих людей, так і для цілих творчих колективів, що створюють телепрограми.
Конкурс та вручення премій ТЕФІ проводиться в Росії з 1994 року. Ця церемонія стала російським аналогом призу «Еммі», що вручається за досягнення в американському телебаченні. Хоча російська премія ще не дуже відома за кордоном, вона високо цінується в професійних кругах.Премія передбачає кілька номінацій. У 2012 році їх число склало 50. За правилами премії, приз за минулий рік вручається тільки наступного року. Тому в травні 2012 року були вручені премії ТЕФІ-2011 за заслуги в галузі телебачення протягом минулого года.Решеніе про вручення нагород приймає Академія російського телебачення, в яку входять режисери, продюсери, оператори, фахівці з дитячого та ігровому кіно та інші діячі телебачення. Таким чином, рішення приймає професійне сообщество.В кожної з номінації було вибрано три фіналісти, але премію у вигляді статуетки Орфея отримав тільки один з них. Кращою інформаційно-розважальною програмою було визнано шоу «Прожекторперісхілтон», яке транслюється на Пером каналі. Кращою спортивною програмою стала передача «Реальний спорт», який показується на «Рен-ТВ». Серед програм, присвячених класичній музиці, премію отримала передача «Саті. Ненудна класика », популярна серед глядачів канал« Культура ». Потрібно відзначити, що шоу, які отримують премії, подобаються не тільки професіоналам, але і глядачам. Це доводять високі рейтинги перемогли программ.Наіболее відомими медійними персонами, які отримали премію 2011 року, стали провідні Маріанна Максимовська, Іван Ургант і Олександр Гордон. Призи вручалися також кращим продюсерам, режисерам, освітлювачам, монтажерам і багатьом іншим людям, що не присутнім на екрані, але граючим величезну роль у створенні якісних телепередач і фільмів.