Як встановити вхідні дерев'яні двері. Як поставити дерев'яні вхідні.

Від того, наскільки якісно і правильно встановлена двері залежать безпека і затишок. Оскільки професійний монтаж досить доріг, багато умільці встановлюють і коробку і полотно самостійно.
Вам знадобиться
  • вхідні двері, коробка, лиштва, будівельний висок, комплект гарнітури, яка встановлюватиметься на двері і перфоратор.
Інструкція
1
Візьміть будівельний висок і за допомогою нього відзначте вертикальний рівень у своєму дверному отворі. Таким же чином має бути зроблена одна суцільна лінія по всій висоті двері. З'єднайте суцільний рисою вертикальні лінії на порозі дверного отвору і його верхній частині. При таких діях візуально виходить прямокутник, який і допоможе майстру в правильному встановленні вхідних дверей.
2
Візьміть коробку і піднесіть її до прорізу, щоб зазначена лінія була на виду в центрі кріпильних отворів. Відзначте, не забираючи коробки, за допомогою простого олівця поперечні лінії. Такі відмітки необхідні для висвердлювання. Зніміть коробку.
3
засвердлити за допомогою перфоратора і вибраного свердла отвори за своїми відмітками. При цьому необхідно знати, що глибина свердління повинна бути приблизно на 2 см більше довжини анкера. Вставте в кожен отвір анкери, потім поставте в отвір дверну коробку так, щоб вона збігалася з усіма зробленими отворами.
4
Вставте анкерні болти і прикрутіть конструкцію до дверного проему.Пріступіте до навісу двері на петлі в тому випадку, якщо вхідні двері була змонтована заздалегідь на коробку.
5
Перевірте роботу замку і ручки. У разі якщо вони не були спочатку встановлені, необхідно зробити всі дії по установці фурнітури на двері . Пам'ятайте, якщо замок не був врізаний в коробку і двері спочатку, робити це необхідно тільки тоді, коли двері вже навішати.
6
Візьміть лиштви та подгоните їх під свій дверний отвір, зрізавши належним чином кути. Використовуйте стусло. Встановіть наличники на дверну коробку, приховавши, таким чином, всі видимі дефекти, що утворилися між коробкою і стінами. Зверніть увагу, що від акуратності кріплення цієї деталі залежить загальною вид вашої дерев'яної вхідних дверей, не використовуйте великих товстих цвяхів, не підганяє лиштва на місці - вивіряти ретельно.
В повсякденному житті навіть дуже товариські люди потребують самоті. Домогтися цього можна за допомогою установки міжкімнатних дверей. Краще всього виглядають полотна, виготовлені з дерева. З їх допомогою можна надати затишок інтер'єру, зробити квартиру більш м'якою і теплою. Залишається лише правильно поставити дерев'яну двері .
Інструкція
1
Звичайно, спочатку необхідно провести підготовчу роботу. Після цього в дверний отвір акуратно вставте дверну коробку і перевірте, чи можна закрити двері . Якщо все добре, розташуйте клини-розпірки. Один з них повинен знаходитися врівень з верхньою петлею, а інший - трохи нижче дверної ручки. Це необхідно для того, щоб двері фіксувалася в проміжному положенні, а не захлопувалася і не відкривалася навстіж.
2
Почистіть стіну, позбудьтеся від пилу. Візьміть монтажну піну і заповніть отвір, що утворився між стіною і дверною коробкою. Цей будівельний матеріал слугуватиме теплоізолятором. Дайте монтажній піні висохнути. Для цього зачекайте 10-12 годин, які можна витратити на установку наличників.
3
Звичайно, краще нікуди не поспішати і відкласти роботу з установки дверей на кілька годин. Справа в тому, що підгонку і обрізку наличників краще проводити тільки після того, як дверна коробка зайняла своє законне місце, а монтажна піна висохла. Для того щоб встановити наличники, прикладіть їх до дверей і зробіть потрібну позначку.
4
Відріжте необхідний шматок під кутом в 45 градусів. Проробіть аналогічні дії з рештою лиштвами.
5
Візьміть спеціальні цвяхи для меблів, які дозволять зберегти естетичний вигляд вашої двері, і закріпіть наличники. Для цього в наличнику просвердлите отвори, довжина яких відповідає вибраним цвяхах. При цьому постарайтеся обмежитися діаметром в 1,5 мм. Запам'ятайте, що при правильному встановленні лиштва не заважає відкривати і закривати двері .
6
Таким чином, ви з легкістю можете обійтися без допомоги професіонала. Єдине, що вам знадобиться - якісний будматеріали та інструменти.