Як встановити тріо Аквафор.

На жаль, досить часто стан водопровідних труб, що забезпечують вашу квартиру або будинок водою, залишає бажати кращого. Як правило, водопровідна вода забруднена свинцем, іржею, а іноді й нафтопродуктами. Та й хлор, використовуваний для очищення водопровідної води далеко не корисний для здоров'я. Водоочиститель тріо Аквафор якісно очищає воду від органічних домішок, важких металів і хлору. Встановити водоочищувач тріо Аквафор цілком можливо своїми руками.
Інструкція
1
Виберіть зручне місце для установки водоочищувача тріо Аквафор і крана для чистої води. Як правило, водоочищувач розміщується прямо під раковиною. Переконайтеся в тому, що очисні трубки проходитимуть без зламів.
2
Встановіть кран для чистої водиСделайте в мийці отвір потрібного діаметру. Відкрутіть накидну гайку з нарізного хвостовика крана. Встановіть гумову прокладку і декоративну підставку на різьбовій хвостовик крана. Вставте кран для чистої води в отвір мийки. Закріпіть пластмасову і металеву стопорні шайби і кріпильну гайку на різьбовому хвостовику крана, розташованого внизу мийки. Вставте в різьбовій хвостовик крана трубку і туго затягніть накидну гайку. Вставляти трубку необхідно кінцем, на якому розташована запрессованая конічна втулка. Переконайтеся в тому, що трубка надійно зафіксована.
3
Встановіть регулювальний кранПерекройте подачу холодної води. З'єднайте трійник з вхідним краном трубопроводу методом врізки. Встановіть ущільнювальну прокладку і перехідник на вхідному крані. Вийміть кліпсу з-під пластмасової втулки перехідника. Змочіть трубку водою і вставте її в перехідник до упору. Зафіксуйте кліпсу під пластмасовою втулкою перехідника. Переконайтеся в тому, що трубка надійно закріплена.
4
Підключіть водоочищувач тріо Аквафор Встановіть корпус водоочищувача за допомогою кронштейнів, які входять у комплект поставки. Слід врахувати, що для заміни фільтрів, необхідно залишити знизу відстань, як мінімум в 10 см. Витягніть з вихідного і вхідного штуцерів водоочищувача кліпсу, що знаходиться під пластмасовою втулкою. Натисніть на торець пластмасовою втулки і витягніть заглушку. Змочіть трубки водою і вставте до упору. З'єднайте трубку від вхідного крана зі входом водоочищувача. З'єднайте трубку крана для чистої води з виходом водоочищувача. Встановіть кліпси під пластмасові втулки виходу і входу водоочищувача тріо Аквафор.
5
Закріпіть вільні ділянки трубок таким чином, щоб вони не пережималися іншими предметами.
Вам необхідно замінити водопровідний кран? Причин для цього може бути багато. Наприклад, коли у вас вийшов з ладу старий кран і ремонту не підлягає, так як перестав працювати змішувач або в місцях ущільнювачів гумок з часом утворилися глибокі вм'ятини. А може, ви просто захотіли замінити кран на сучаснішу модель. Загалом, замінити кран ви легко зможете самостійно, не викликаючи сантехніків.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити для заміни крана - купити в магазині сантехніки новий кран.
2
Перекрити в квартирі подачу центральній води.
3
Все відкручувати і прикручувати потрібно буде розвідним ключем. Він легко регулюється під потрібний розмір гайок. Для того щоб не пошкодити блискучу поверхню у вашого нового крана, потрібно прикріпити гумкою на робочу частину ключа шматки м'якої, щільної тканини.
4
Над сантехнікою, де ви будете робити заміну крана покладіть великий махровий рушник, робиться це для того щоб не пошкодити поверхню раковини або ванни.
5
Викриття старий кран.
6
На його місце наживите руками новий кран, прикрутите перехідну втулку. Все прикручувати обов'язково потрібно саме руками і тільки після того протягувати ключем. Ключем сильно не тягніть, інакше все можна згорнути. Підтягнувши всі з'єднання, включите центральну воду.
7
Увімкніть кран, якщо ніде не капає вода, ви все підтягнули правильно, якщо ж вода в місцях з'єднання проступає, то з'єднання потрібно трохи підтягнути.