Як налаштувати авто звук. налаштувати твіттер в авто.

Основоположним фактором успішної настройки акустичної системи, в тому числі і авто звуку, є грамотний підбір компонентів. Якісна настройка спроектованого авто звуку необхідна для отримання саме того звучання, яке було заплановано при проектуванні.
Інструкція
1
Почніть настройку авто звуку з регулювання кросоверів: окремо для фронту, тилу і баса. Налаштовуйте їх таким чином, щоб на акустику вироблялася подача виключно необхідного спектра частот з урахуванням оптимальної амплітуди. Це є обов'язковою умовою для створення єдиної музичної сцени. Далі узгодьте рівні сигналів на тил і фронт. Також перевірте сигнал на авто підсилювач звуку і сабвуфер.
2
Настройку електронної частини авто звуку проводите з використанням тестових дисків з музичними файлами, які містять повний спектр частот. Також використовуйте диски із записом «рожевого шуму». Заміряйте амплітудно-частотну характеристику за допомогою функції AudioControl і, грунтуючись на отриманих даних, введіть необхідні поправки в настройку електронних компонентів.
3
Наступний етап - це прослуховування аудіосистеми. Тут вже використовуйте всі свої суб'єктивні відчуття і вміння чути і відчувати окремі відтінки звучання. Для цього відключайте один за іншим окремі компоненти аудіосистеми, прослухати їх в різних поєднаннях і знаходите найкращі комбінації. Під час прослуховування допрацьовуйте орієнтацію динаміків так, щоб осі випромінювання перебували в потрібному положенні. Крім цього відбудовуйте рівень сигналів на всіх складових системи.
4
Окрему увагу приділіть установці високочастотних випромінювачів - твиттеров. Від їх грамотної установки буде залежати точність промальовування загальної звукової сцени. Встановити твіттер можливо тільки під час самого прослуховування. Дослідним шляхом підбирайте як розташування, так і орієнтацію твіттера.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що без наявності певних навичок та необхідного обладнання провести настройку досить складно, тому поставтеся до цього питання з усією серйозністю. Налаштуйте правильно авто звук, і музика з вашого автомобіля буде звучати не гірше, ніж з найдорожчою домашньої аудіосистеми.