Як навчитися бітбокс.

Битбокс являє собою мистецтво імітації музичних, в основному ритмічних, звуків за допомогою артикуляції органами рота і голосового апарату. Найчастіше бітбокс застосовується в якості акомпанементу до різних хіп-хоповим композиціям. Навчившись деяким технічним прийомам, ви також зможете виконувати простенькі композиції.
Інструкція
1
Щоб удосконалити свої навички, потрібно не тільки мати талант, а й докласти багато зусиль до цього. Старанно виконуйте всі рекомендації, зазначені в цій інструкції, і з часом ви досягнете непоганих результатів у мистецтві бітбокса.Во-перше, запам'ятайте три основних звуку. Це звук «кика». Для цього скажіть букву Б, не розтуляючи губ. Щоб виконати звук «хет», просто коротко скажіть букву Ц. І нарешті звук «снер», який буде виконати кілька складніше. Надійти щоки і скажіть пуфф без використання голосового апарату, а тільки губами. Вивчивши всі три звуки, приступайте до експериментів. Співайте їх окремо і разом, постійно переставляючи місцями. Ось і всі базові принципи битбокса.
2
Після цього починайте всіляко розвиватися: перегляньте уроки битбокса. Регулярно переглядайте виступи професійних битбоксеров. У них завжди є чому навчитися. Копіюйте їх біти і технічні прийоми, але не перестарайтеся. Так як можна серйозно пошкодити свій голосовий апарат.
3
Закачайте на свій плеєр музичні композиції битбокса і постійно слухайте його. Це дуже важливо, тому що ви будете звикати до звучання. Надалі ви зможете зімітувати деякі звуки. Намагайтеся допомогою битбокса копіювати мелодії популярних пісень. Так ви зможете навчитися багатьом технічним прийомам.
4
Вивчіть деякі звукові ефекти, такі як сирена, луна, скрипку і краплю. І перекладіть звуки на бітбокс. Згодом вам можна буде вставляти їх в свої композиції. Спілкуйтеся з іншими бітбоксер, у них можна багато чому навчитися. І пам'ятайте, щоб навчитися цьому ремеслу, потрібно багато тренуватися і практикуватися. Приділяйте занять хоча б одну годину на день, і ви здивуєтеся тому, як вже через кілька місяців досягнете непоганих результатів у цій справі.
5
Зверніться до професійного вчителю. Він за невелику плату в найкоротші терміни навчить вас всім азам і основним звукам. Вам залишиться тільки докласти трохи зусиль, і ви навчитеся виконувати російська бітбокс на прийнятному рівні.