Як навчитися бути впевненим у собі людиною. Як стати впевненою в собі дівчиною.

Впевненість у собі - обов'язкова якість успішної людини. Успіх в усіх сферах життя залежить від цього почуття. Його необхідно розвивати, прищеплювати з самого дитинства, виховуючи в ранньому віці. Якщо ж така можливість вже упущена, не сумнівайтеся - впевненість у собі, як і інша якість, можна розвинути в собі самостійно в будь-якому віці. Головне - повірити в свої сили.
Інструкція
1
У першу чергу навчитеся не комплексувати через свою невпевненість, не критикувати себе, спокійно сприймати всі недоліки. Всі роблять помилки, а ідеальних людей не існує. Перша причина невпевненості полягає в тому, що людина сама себе не любить. Позбавтеся від цього почуття.
2
Поставте перед собою мету. Краще записати все на папері: вкажіть, яких змін в собі ви доб'єтеся, щоб стати впевненішою в собі, що вам для цього потрібно. Визначте, що для вас означає ця якість. Листок із записами приберіть - дістати його можна буде через місяць, щоб порівняти з вашими досягненнями.
3
Згадайте моменти, коли ви відчували максимальну впевненість у собі. Пригадайте, в якій ситуації це було, що викликало це почуття, які відчуття у вас були. Всі найдрібніші подробиці і деталі важливі. Згадуйте про це частіше, намагайтеся викликати ті відчуття, втілити їх.
4
Спробуйте таку вправу: надіньте на руку гумку, і коли ви відчуваєте невпевненість у собі, натягніть і опустіть гумку, щоб вона боляче вдарила по руці. Після кількох таких ситуацій у вас з невпевненістю будуть асоціюватися неприємні почуття, і ви підсвідомо почнете уникати такого становища. Можна також надходити навпаки - коли у вас виходить бути впевненим у собі, закріпіть відчуття позитивними емоціями. Зробіть те, що вам подобається і хочеться: з'їжте солодке, подивіться улюблений фільм.
5
Слідкуйте за своєю поставою і ходою. Правильна, горда постава і тверда хода - дві основні ознаки впевненого в собі людини. Чи не сутультесь, тримайте голову прямо, а плечі розправте. Ходіть чітко, прямо, показуйте впевненість своїм виглядом, навіть якщо ви відчуваєте зворотне. Поступово ваша психіка підлаштується під тіло, і ви відчуєте впевненість у собі. Розвивайте інші ознаки впевненої людини - говоріть голосніше, дивіться в очі співрозмовнику, змініть міміку і жестикуляцію.
6
Міняйте свою промову. У розмові частіше використовуйте займенник «я», завжди висловлюйте свою думку, вживаючи фрази «Я вважаю», «Я думаю». Говоріть «ні», коли це необхідно, висловлюйте відмова явно і твердо - «Я не хочу», «Мені це не подобається», «Мені це не підходить». Відкрито висловлюйте всі свої почуття, говорите про них. Спробуйте самостійно починати бесіди і закінчувати їх. Контролюйте свій голос і тембр, говорите м'яко в бесіді з приємним вам людиною і жорстко, коли необхідно відстояти свою правоту або думку.
7
Виділіть зі свого оточення кількох впевнених у собі людей, стежте за їх поведінкою, мовою, рухами, постарайтеся переймати їх. Перший час відчуйте себе актором, надягніть маску впевненого в собі людину, влийте в образ, навіть якщо всередині у вас все тремтить від невпевненості. Якщо постійно стежити за собою, ви настільки звикнете до цього образу, що він стане частиною вас, а ви знайдете упевненість в собі не тільки з зовнішньої, але і з внутрішньої сторони.
Корисна порада
Ставте перед собою цілі і досягайте їх. Почніть з маленьких, нескладних завдань, з якими ви обов'язково впораєтеся. Почуття досягнення цілей завжди приносить впевненість у собі. Поступово можна ставити перед собою все більш значні мети.
Впевненість у собі - дуже важливий фактор. Від нашої манери проявити себе залежить практично все наше життя - починаючи від роботи і закінчуючи особистими відносинами. Люди дивляться на нас і оцінюють, з ким вони мають справу, що ми з себе представляємо, чого ми добилися, і все це залежить від того, наскільки впевнено ми себе проявляємо в той чи інший момент життя. І ключ до того, щоб навчитися бути впевненим у собі , лежить всередині нас.
Інструкція
1
Визначте сферу самоствердження. Це може бути будь-яка сфера - робота, особисте життя, хобі або загальна успішність життя. Найголовніше - щоб у цій сфері ви абсолютно вільно себе почували, щоб ви знали, що це саме це приносить вам радість і спокій. Якщо вам складно проаналізувати, робіть записи. Акумулює в собі ці емоції, щоб ви могли в потрібний момент їх використовувати для досягнення своїх цілей.
2
Вимкніть внутрішній діалог. Внутрішній діалог, звичайно, дуже корисна річ, але корисна тільки коли ви наодинці сам з собою, а у випадку з спілкуванням з людьми ви повинні не думати, а діяти з метою справити враження впевненого в собі людини, навіть якщо таким не є.
3
Поставте якір на стан впевненості. Згадайте ту ситуацію, в якій ви себе почували як можна більш впевнено, згадайте, що їй передувало, згадайте в найдрібніших деталей, перейдіть її в голові пару раз. Коли ви будете прокручувати її втретє, на моменті, що передує самому високому відчуттю впевненості, поставте якір. Це може бути будь кинестетическое вплив - пощипування мочки вуха, стискання зап'ястя, головне, щоб ця дія була природно і непомітно для оточуючих. Поставте два-три якоря, і в потрібний момент активуйте їх.
Зверніть увагу
При частому використанні якорів вони мають тенденцію втрачати свою силу, пам'ятайте про це.
Корисна порада
Обов'язково ставте декілька якорів!