Як звільнити оперативну пам'ять на смартфоні. Як збільшити оперативну пам'ять на android смартфоні.

Оперативна пам'ять смартфона, як і комп'ютера, вимагає очищення, особливо якщо було запущено велику кількість додатків. Багато програм залишають непотрібні «хвости», які згодом залишаються в пам'яті і позначаються на швидкості роботи пристрою. Для видалення непотрібних файлів з оперативної пам'яті використовуються спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • - KillMe;
  • - Free Memory;
  • - RAM Cleaner
Інструкція
1
Для платформи Symbian існує спеціальний додаток KillMe, яке дозволяє керувати навіть запущеними системними додатками. Процеси, які можуть бути безпечно вивантажені, позначаються знаком «*».
2
Завантажте програму з офіційного сайту розробника і встановіть її на телефон. Запустіть утиліту і в першій вкладці перейдіть в «Меню» - «Закрити всі». Для видалення системних процесів перейдіть на відповідну вкладку.
3
ОС Android добре управляє власною оперативною пам'яттю. Вбудований в пристрій менеджер завдань самостійно «вбиває» всі невживані завдання по закінченню певного проміжку часу. При натисканні на кнопку Home пристрої телефон зберігає параметри програми на жорсткий диск, вивантажуючи додатки з оперативки. При поверненні до цього додатку воно знову завантажується в тимчасове сховище, а потім подгружается збережений стан до останнього виходу. Коли пам'ять пристрою перевантажена, вбудований менеджер автоматично «вбиває» даремні процеси.
4
Для iPhone розроблено велику кількість ресурсоємних додатків та ігор, які відбирають дуже багато оперативної пам'яті. Для її звільнення можна скористатися менеджерами завдань Freem>
5
При запуску Freem>
6
Завершення додатків в Windows Mobile відбувається не завжди коректно, виникають своєрідні «витоку» пам'яті. Щоб кожен раз не перезавантажувати пристрій, скористайтеся утилітою RAM Cleaner, яка буде виконувати очищення використовуваних служб із заданою періодичністю. Особливо актуальне використання цієї програми в тому випадку, якщо ви часто користуєтеся навігаційним ПО і «важкими» іграми.
Корисна порада
Після очищення оперативної пам'яті деякі функції телефону можуть бути відключені. Щоб повернути «убиті» процеси, досить перезавантажити пристрій.
У наше століття цифрової техніки практично у кожної людини є в наявності кілька сучасних гаджетів. У тому випадку, якщо ними користуватися постійно, їх пам'ять досить швидко вичерпає свої ресурси для запису аудіо, відео, ігор і текстових файлів. Як же збільшити обсяг пам'яті, наприклад, у смартфона?
Інструкція
1
Зверніть увагу: фізично збільшити обсяг пам'яті на смартфоні неможливо, проте деякі виробники все ж подбали про нераціональних користувачів і створили нові пристрої (наприклад, на базі Android), які дозволяють переносити і встановлювати додатки на нову знімну карту пам'яті зі старою .
2
Купіть в салоні стільникового зв'язку або магазині цифрової техніки нову карту пам'яті необхідного формату (наприклад, MicroSD) і бажано більшого обсягу, ніж попередня. Встановіть її в смартфон.
3
У тому випадку, якщо перенести програми на карту пам'яті неможливо, або установка додаткової пам'яті не передбачена технічними можливостями цієї моделі смартфона, вам доведеться попрощатися з деякими файлами.
4
Встановіть нову версію файлового менеджера для вашого гаджета (для Android її можна знайти на Android Market - https://market.android.com). Саме з його допомогою вам доведеться видалити відео або фотографії, які вже не потрібні. Обов'язково пошукайте тимчасові файли (папки з розширенням tmp) з даними, які залишилися від вже видалених ігор і додатків. Перевірте, скільки пам'яті вам вдалося звільнити.
5
Якщо результат очищення пам'яті вас не задовольнив, вам доведеться видалити кілька діючих ігр та/або додатків. Подивіться статистику, щоб дізнатися, як давно ви не користувалися тим чи іншим додатком або не грали в якісь ігри. Видаліть їх з пам'яті смартфона. Почніть з ігор, так як вони через графіки завжди займають в пам'яті багато місця. А додаток, якщо воно раптом знадобиться, завжди можна переустановити.
6
Після видалення знову відкрийте тимчасові папки. Перевірте, чи не залишилося в пам'яті смартфона файлів від віддалених програм та ігор.